dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Taťána Gregor Brzobohatá oblékla na Ples jako Brno šaty Zuzany Kubíčkové

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejluxusnějších plesů vůbec má za sebou svůj další ročník. Užily si ho známé české osobnosti, hrála vybraná hudba, podávaly se špičkové pochoutky a zároveň se pomáhalo potřebným! Jaké návrháře české krásky pro tuto událost zvolily?

Manželé Brzobohatí jsou nepřehlédnutelný a velmi krásný pár. Taťána pro tuto příležitost zvolila šaty návrhářky Zuzany Kubíčkové, které podtrhly její půvab a s lehkostí je po celý večer nosila. Nebála se ani tanečního parketu, na kterém si to s manželem Ondřejem parádně užili.

„Jsem obrovsky ráda, že tato noblesní akce má takový přesah! Organizátoři Ples jako Brno každoročně pořádají dražbu, ze které se podpoří senioři a děti. Letošní výtěžek se vyšplhal na úžasný 1 535 000 Kč,“ zveřejnila na svém Instagramu Taťána a dodala, že za její organizaci Krása pomoci peníze rozdělí na projekt dobrovolnického centra Adra Brno a na sociální službu, která zajišťuje péči seniorů v domácím prostředí „Doma bez obav“.

Na plese bylo k vidění spoustu známých osobností, jako například Inna Puhájková v rudých, sexy šatech návrhářky Sandry Mark.

Nikol Švantnerovou, která si ples užila se svojí maminkou, oblékli sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi do elegantní černé. Sukně šatů připomínala zvonečky.

A něžná Nela Slováková obklékla své perfektní tělo do šatů návrhářky Zuzany Lešák Černé. Že jí to opravdu slušelo, je z fotek naprosto zřejmé.

Parádní model oblékla i americká zpěvačka Tonya Graves.

Denisa Spergerová, Miss Czech Republic 2019, pro tuto příležitost zvolila šaty mezinárodní značky Escada.

foto: instagram.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PLES JAKO BRNO TAŤÁNA GREGOR BRZOBOHATÁ ONDŘEJ BRZOBOHATÝ ZUZANA KUBÍČKOVÁ ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ PONER NELA SLOVÁKOVÁ INNA PUHAJKOVÁ NIKOL ŠVANTNEROVÁ TONYA GRAVES. DENISA SPERGEROVÁ

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek