dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Taťána Gregor Brzobohatá oblékla na Ples jako Brno šaty Zuzany Kubíčkové

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejluxusnějších plesů vůbec má za sebou svůj další ročník. Užily si ho známé české osobnosti, hrála vybraná hudba, podávaly se špičkové pochoutky a zároveň se pomáhalo potřebným! Jaké návrháře české krásky pro tuto událost zvolily?

Manželé Brzobohatí jsou nepřehlédnutelný a velmi krásný pár. Taťána pro tuto příležitost zvolila šaty návrhářky Zuzany Kubíčkové, které podtrhly její půvab a s lehkostí je po celý večer nosila. Nebála se ani tanečního parketu, na kterém si to s manželem Ondřejem parádně užili.

„Jsem obrovsky ráda, že tato noblesní akce má takový přesah! Organizátoři Ples jako Brno každoročně pořádají dražbu, ze které se podpoří senioři a děti. Letošní výtěžek se vyšplhal na úžasný 1 535 000 Kč,“ zveřejnila na svém Instagramu Taťána a dodala, že za její organizaci Krása pomoci peníze rozdělí na projekt dobrovolnického centra Adra Brno a na sociální službu, která zajišťuje péči seniorů v domácím prostředí „Doma bez obav“.

Na plese bylo k vidění spoustu známých osobností, jako například Inna Puhájková v rudých, sexy šatech návrhářky Sandry Mark.

Nikol Švantnerovou, která si ples užila se svojí maminkou, oblékli sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi do elegantní černé. Sukně šatů připomínala zvonečky.

A něžná Nela Slováková obklékla své perfektní tělo do šatů návrhářky Zuzany Lešák Černé. Že jí to opravdu slušelo, je z fotek naprosto zřejmé.

Parádní model oblékla i americká zpěvačka Tonya Graves.

Denisa Spergerová, Miss Czech Republic 2019, pro tuto příležitost zvolila šaty mezinárodní značky Escada.

foto: instagram.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PLES JAKO BRNO TAŤÁNA GREGOR BRZOBOHATÁ ONDŘEJ BRZOBOHATÝ ZUZANA KUBÍČKOVÁ ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ PONER NELA SLOVÁKOVÁ INNA PUHAJKOVÁ NIKOL ŠVANTNEROVÁ TONYA GRAVES. DENISA SPERGEROVÁ

Související články

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek