dnes je 19.05.2021 a svátek má Ivo

Taťána Gregor Brzobohatá oblékla na Ples jako Brno šaty Zuzany Kubíčkové

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejluxusnějších plesů vůbec má za sebou svůj další ročník. Užily si ho známé české osobnosti, hrála vybraná hudba, podávaly se špičkové pochoutky a zároveň se pomáhalo potřebným! Jaké návrháře české krásky pro tuto událost zvolily?

Manželé Brzobohatí jsou nepřehlédnutelný a velmi krásný pár. Taťána pro tuto příležitost zvolila šaty návrhářky Zuzany Kubíčkové, které podtrhly její půvab a s lehkostí je po celý večer nosila. Nebála se ani tanečního parketu, na kterém si to s manželem Ondřejem parádně užili.

„Jsem obrovsky ráda, že tato noblesní akce má takový přesah! Organizátoři Ples jako Brno každoročně pořádají dražbu, ze které se podpoří senioři a děti. Letošní výtěžek se vyšplhal na úžasný 1 535 000 Kč,“ zveřejnila na svém Instagramu Taťána a dodala, že za její organizaci Krása pomoci peníze rozdělí na projekt dobrovolnického centra Adra Brno a na sociální službu, která zajišťuje péči seniorů v domácím prostředí „Doma bez obav“.

Na plese bylo k vidění spoustu známých osobností, jako například Inna Puhájková v rudých, sexy šatech návrhářky Sandry Mark.

Nikol Švantnerovou, která si ples užila se svojí maminkou, oblékli sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi do elegantní černé. Sukně šatů připomínala zvonečky.

A něžná Nela Slováková obklékla své perfektní tělo do šatů návrhářky Zuzany Lešák Černé. Že jí to opravdu slušelo, je z fotek naprosto zřejmé.

Parádní model oblékla i americká zpěvačka Tonya Graves.

Denisa Spergerová, Miss Czech Republic 2019, pro tuto příležitost zvolila šaty mezinárodní značky Escada.

foto: instagram.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PLES JAKO BRNO TAŤÁNA GREGOR BRZOBOHATÁ ONDŘEJ BRZOBOHATÝ ZUZANA KUBÍČKOVÁ ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ PONER NELA SLOVÁKOVÁ INNA PUHAJKOVÁ NIKOL ŠVANTNEROVÁ TONYA GRAVES. DENISA SPERGEROVÁ

Související články

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek