dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Time to shine / city light

Přidat na Seznam.cz
V životě ženy přichází chvíle, kdy skončí s předstíráním, že je někým, kým není a rozhodne se být co nejautentičtější. Nastal čas jejího znovuzrození. A jakmile se setmí, skutečná diva ožije.

Zdroj: se svolením Anamé

Česká značka Anamé se již zapsala do našich srdcí a šatníků lehkým hedvábím i pohodlnou volnočasovou módou z měkké biobavlny. Věrna svému DNA zůstává velmi ženská, sofistikovaná a nositelná po celý den. Nejnovější kolekce podzim/zima 2022 - 2023 přichází s velkou výzvou a ještě větším leskem. Její inspirací se stala zlatá éra slavného Studia 54 v New Yorku. Je stejně smělá, hravá, energická, plná lesku i opulentních kožešin. Metalické odlesky se mísí s minimalistickými střihy, hlubokými rafinovanými průstřihy, ale i sofistikovanou ženskou elegancí.

Kromě večerní šatů a sukní obsahuje kolekce také nové vlněné oversize kabáty v několik barvách, oblíbené kašmírové a mohérové svetry i shopping bags s nepřehlédnutelným logem značky. A protože móda je velmi osobní záležitost, stal se poznávacím znamením Anamé také monogram, tedy možnost personifikace oblečení a doplňků formou výšivky. 


Zdroj: se svolením Anamé

Novinkou je také koncept Anamé Privée, který zahrnuje šití na zakázku a půjčovnu společenských šatů.

Anamé odráží filozofii moderní ženy. Je sloučením krásy a pohodlí: minimalistiské, volné, ušité z certifikovaných materiálů té nejvyšší kvality. Kromě společenské a večerní kolekce a základní řady hedvábných šatů a sukní nabízí Anamé také kolekce Každá z nich nese jiné prvky, materiály i střihy, stejně tak, jako každá z žen hledá něco jiného. Vzájemně spolu však souzní s cílem nejlépe vystihnout osobnost nositelky. Každý kousek lze nosit a milovat po celá léta. 


Zdroj: se svolením Anamé

Andrea Eichingerová

Zakladatelka značky je sama její nejlepší ambasadorkou. Maminka dvou dětí podniká již více než 22 let, a stojí za řadou úspěšných projektů, jako například kreativního prostoru The Senses. Oplývá krásou a srší energií. Právě její život v pohybu se stal základem pro značku, která ženám umožní být hezky oblečené po celý den a neslevit na kvalitě ani pohodlí. Značka, kterou si zamilují na první dotek. 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ANAMÉ ANDREA EICHINGEROVÁ

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek