dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Útěk do království a teplých krajů

Přidat na Seznam.cz
Vydala jsem se do Plzně za Fashion designérkou Zuzanou Lešák Černou. Společně jsme se vrátily o pár měsíců zpět a povídaly si o focení kolekce společenských šatů na sezonu podzim/zima 2016. 
Zuzana Lešák Černá

Zuzka zavzpomínala na báječný týden se skvělým týmem a úžasnou atmosférou chorvatského městačka Omiše. Prosluněné oblázkové pláže, středomořská flora, průzračné modré moře, malebné vesničky a historické město byla jasná volba, kde nafotit novou kampaň. Samozřejmě mě zajímalo, kdo byl autorem fotografií celé kolekce, protože fotky to jsou opravdu nádherné a povedené. „Škoda, že mě taky nevzali“  :)  Ne, jen žertuji i tak si dovedu představit, jak to muselo být báječné, protože část týmu znám už osobně a zúčastnila jsem se s nimi už vícero akcí. Proto byl fotograf Ivan Mladenov pro Zuzku jasná volba, spolupracuje s ním už od samého začátku a spolupráce je vždy friendly...

 

Z toho samého důvodu si Zuzka vybrala i Gabču (Gabriela Dvořáková Bártová). Holky jsou si velmi blízké, a navíc je Gabča ideální. Obě mají dětičky, a proto braly i je. Byla s nimi i chůva, pyšný tatínek Vašek Noid Bárta, který se báječně o děti staral. Ale nejenže se staral, ale ještě bavil celý tým, jak prozradila Zuzka. A jak už to tak bývá, Gabča se zmínila o Pavlu Kortanovi, který dělá úžasný make-up a tým byl kompletní. Nesmím také zapomenout na boží záběry z létajícího dronu. Pokochejte se s námi... Mně se na videu líbí dobře vybraná hudba, je to vážně takové chorvatské. Nebo je to spíš telenovela? No, jedno nebo druhé, do Omiše se to hodí... 

 

Na řadě je MINIMALISMUS

Zuzka trochu pozměnila styl a vrhla se na trochu něco jiného než doposud. Chtělo to změnu. Tedy i nového dodavatele látek. Na řadě je MINIMALISMUS, jak říká. Byla to správná volba, protože než se vůbec vrátili z Chorvatska, tak bylo už několik šatů zamluvených. Za mě dobře odvedená práce ♥ Plesová sezóna voláá.. 

Abych nezapomněla na to Království. Když mě Zuzka přivítala ve svém ateliéru, připadala jsme si jako malá holčička ve svém úžasném designovém pokojíčku, kde jsou všude panny, které si oblékám a hraju si s nimi. Skvělý prostor s výbornou energií. Byl to báječný den a já jsem velice ráda, že tak fajn človíčka znám. 

 

Foto: www.ivanmladenov.com
Video: Pavel Folf
Make-up: Pavel Kortan

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA SPOLEČENSKÉ ŠATY PLESOVÁ SEZÓNA 2016 ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ PAVEL KORTAN IVAN MLADENOV GABRIELA DVOŘÁKOVÁ

Související články

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Westfield Chodov rozšiřuje nabídku udržitelnějších kolekcí, kterou testuje módní návrhářka Kamila Vodochodská

Kamila Vodochodská hodnotí 3 vlajkové produkty rodinných podniků, mezi které patří: dětský set Kitikate, recyklovaný župánek a šortky od Oxalis dessous a ekologické prací prostředky značky Tierra Verde ze stáčecích stanic drogerií dm. To vše spolu s novinkami sezóny pro jarní období se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Taťána Gregor Brzobohatá oblékla na Ples jako Brno šaty Zuzany Kubíčkové

Jeden z nejluxusnějších plesů vůbec má za sebou svůj další ročník. Užily si ho známé české osobnosti, hrála vybraná hudba, podávaly se špičkové pochoutky a zároveň se pomáhalo potřebným! Jaké návrháře české krásky pro tuto událost zvolily?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Speciální edice tenisek Stella McCartney a Adidas Stan Smith

Kdo by neznal legendární model tenisek Adidas Stan Smith. Za pár dní bude v prodeji další z modelů, který vznikl ve spolupráci se Stellou McCartney. Čím že je tento model tak speciální?

Celý článek

Modely české značky LEEDA si nyní můžete na pár dní zapůjčit

Česká značka LEEDA posouvá své mantinely. A možná tím inspiruje i nejednu další značku, která vnímá udržitelnost módy jako ten správný krok kupředu…

Celý článek

Nová kolekce F.designers na přehlídce v Duplexu

Střešní terasa Duplexu se proměnila na přehlídkové molo, po kterém kráčely modelky s nejvybranějšími kousky nové kolekce českých a slovenských návrhářů stmelené pod módním butikem F.designers. Divákům se tajil dech. Zapůsobili i tématem večera.

Celý článek