dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Útěk do království a teplých krajů

Vydala jsem se do Plzně za Fashion designérkou Zuzanou Lešák Černou. Společně jsme se vrátily o pár měsíců zpět a povídaly si o focení kolekce společenských šatů na sezonu podzim/zima 2016. 
Zuzana Lešák Černá

Zuzka zavzpomínala na báječný týden se skvělým týmem a úžasnou atmosférou chorvatského městačka Omiše. Prosluněné oblázkové pláže, středomořská flora, průzračné modré moře, malebné vesničky a historické město byla jasná volba, kde nafotit novou kampaň. Samozřejmě mě zajímalo, kdo byl autorem fotografií celé kolekce, protože fotky to jsou opravdu nádherné a povedené. „Škoda, že mě taky nevzali“  :)  Ne, jen žertuji i tak si dovedu představit, jak to muselo být báječné, protože část týmu znám už osobně a zúčastnila jsem se s nimi už vícero akcí. Proto byl fotograf Ivan Mladenov pro Zuzku jasná volba, spolupracuje s ním už od samého začátku a spolupráce je vždy friendly...

 

Z toho samého důvodu si Zuzka vybrala i Gabču (Gabriela Dvořáková Bártová). Holky jsou si velmi blízké, a navíc je Gabča ideální. Obě mají dětičky, a proto braly i je. Byla s nimi i chůva, pyšný tatínek Vašek Noid Bárta, který se báječně o děti staral. Ale nejenže se staral, ale ještě bavil celý tým, jak prozradila Zuzka. A jak už to tak bývá, Gabča se zmínila o Pavlu Kortanovi, který dělá úžasný make-up a tým byl kompletní. Nesmím také zapomenout na boží záběry z létajícího dronu. Pokochejte se s námi... Mně se na videu líbí dobře vybraná hudba, je to vážně takové chorvatské. Nebo je to spíš telenovela? No, jedno nebo druhé, do Omiše se to hodí... 

 

Na řadě je MINIMALISMUS

Zuzka trochu pozměnila styl a vrhla se na trochu něco jiného než doposud. Chtělo to změnu. Tedy i nového dodavatele látek. Na řadě je MINIMALISMUS, jak říká. Byla to správná volba, protože než se vůbec vrátili z Chorvatska, tak bylo už několik šatů zamluvených. Za mě dobře odvedená práce ♥ Plesová sezóna voláá.. 

Abych nezapomněla na to Království. Když mě Zuzka přivítala ve svém ateliéru, připadala jsme si jako malá holčička ve svém úžasném designovém pokojíčku, kde jsou všude panny, které si oblékám a hraju si s nimi. Skvělý prostor s výbornou energií. Byl to báječný den a já jsem velice ráda, že tak fajn človíčka znám. 

 

Foto: www.ivanmladenov.com
Video: Pavel Folf
Make-up: Pavel Kortan

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA SPOLEČENSKÉ ŠATY PLESOVÁ SEZÓNA 2016 ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ PAVEL KORTAN IVAN MLADENOV GABRIELA DVOŘÁKOVÁ

Související články

Zazařte na letošních plesech v okouzlujících šatech

Plesy, bály, večírky se známými a také obchodní banquety. Ať už vás během letošní plesové sezóny čeká jakákoli večerní událost, poradíme, jaké si na ni koupit šaty.

Celý článek

Módní návrhářka Sandra Marková o nové kolekci Bridal SS17

Svatební šaty pro většinu žen znamenají mnohem víc, než by se mohlo zdát. Už hned poté, co nás požádá muž o ruku, přemýšlíme, jaké si ve svůj velký den „D“ vlastně oblečeme.

Celý článek

SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY I.

Píšeme o pohádkových róbách zahraničních módních domů, nesmíme však opomenout ani českou módní scénu. Prohlédněte si svatební modely Petry Brzkové, Sandry Markové, Beáty Rajské, Zuzany Lešák Černé a Heleny Mertlové.

Celý článek

Mladá návrhářka Katarina Mydliarová o své tvorbě a plánech do budoucna

Stále studuje, přesto již však mladá budoucí módní návrhářka produkuje vlastní tvorbu a navazuje zajímavé spolupráce.

Celý článek

"A Design Award Competition" a Wanda Dančová

Rozhovor s Wandou Dančovou.. Wanda se umístila mezi 30 nejlepších oděvních dizajnérů, kteří získali cenu v této kategorii. Iron A’ Design Award in Fashion, Apparel and Garment Design Category.

Celý článek

Této sezóně by měly dominovat šaty!

Módní trendy pro tuto sezónu již byly rozšířeny z módních přehlídek na každodenní oblečení všech, kteří zbožňují týden módy a dychtivě sledují módní trendy. Samozřejmě, že všichni bychom rádi vypadali jako modelky z prohlídky- a tuto sezónu to můžeme dosáhnout, jen s nějakým originálním kombinováním.

Celý článek

Svatba? Pohovor? Ples? ePretty.cz nabídne šaty na všechny události

Chystáte se vdávat nebo jdete za družičku? Čeká vás důležitá schůzka nebo jste byla pozvána na honosný ples a nevíte, kde seženete šaty podle svých představ?

Celý článek

Excentrická, divoká a intenzivní - to je Comme des Garçons!

Excentrická, divoká, intenzivní – přesně tak bychom popsali unikátní tvorbu japonské návrhářky Rei Kawakubo a její značku - Comme des Garçons. Máme pro vás nejzajímavější modely za poslední roky. 

Celý článek