dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

V jarní kampani Calvin Klein se do spodního prádla svékly známé modelky

Přidat na Seznam.cz
Calvin Klein se řadí ke značkám, které jsou nabité reklamou, kampaněni i známými tvářemi. Ani tentokrát tomu není jinak.

Kirsten Dunst, Rashida Jones, Lauren Hutton, Laura Harrier, Chase Sui Wonder and Nathalie Love - ty všechny můžete vidět v jarní retro kampani značky Calvin Klein 2017. Fotografie jsou úmyslně v mírně zrnité podobě a černobílé úpravě. Díky těmto efektům mohl fotograf Sofia Coppola adekvátně dotvořit atmosféru jednoduchého, ale funkčního a efektního spodního prádla. O tom také Calvin Klein Underwear je - funkčnost, žádná přemíra barev a důraz na kvalitní střihové provedení s akcentem v logu značky. 
Baví vás spodní prádlo Calvin Klein a ráda ho nosíte? A nebo byste ho už konečně chtěla vyzkoušet?
PODÍVEJTE SE NA NOVOU KOLEKCI ONLINE!

fashiongonerogue.com
Calvin Klein Underwear najdete také na Zootu!

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA SPODNÍ PRÁDLO CALVIN KLEIN JARO 2017 ANSWEAR.CZ

Související články

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Rozhovor s Ilonou Bittnerovou, která je velice uznávaná v oblasti ženské menstruace

Jako první do ČR přivezla a představila na trhu menstruační kalíšky. U toho nezůstala a nyní je specialistkou na všechny možné pomůcky od menstruačních kalhotek, mořských hub a jiných udržitelných ekologických potřeb.

Celý článek

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek