dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

V lednu je nám v redakci zima, ale těšíme se ze sněhu

Přidat na Seznam.cz
Velké mrazy, zima, sníh a také nemoci. O tom je leden a ani v redakci Móda.cz to není jiné.

Péťa (šéfredaktorka)

"Leden a začátek nového roku pro mě nezačal zrovna šťastně. Už to tak bude a mně nezbývá se s tím nějak poprat. Je toho víc a asi bych se musela více rozepsat... Vlastně ani nemám energii něco psát. Je jen zima a zima... Bolí mě zuby a musím jít na trhání zubů moudrosti. Nechci, bojím se, chybí mi síla se vším se poprat a také energie. Potřebuji dobít  baterky, hodně vitamínů, hlavně D, detox, teplo! To vše potřebuji. Kde to teď ale vzít? Těším se na teplo, jak to vidíte na obrázcích. Nebo začít DETOX, tak jak doporučuje Dara ve svém diáři. Každopádně něco udělat musím..."

Domča

"Právě teď, když píšu redakční článek, sleduji z okna horské chaty padající sníh, kterého jsem se nemohla dočkat. Přemýšlím nad tím, že je vlastně leden a je na čase si uvědomit, že nám začal další rok. Abych pravdu řekla, tak jsem si tentokrát nedávala ani žádné novoroční předsevzetí, protože vím, že bych ho stejně nesplnila. Jediné, pro co jsem se rozhodla je, že se opět zaměřím na správnou životosprávu. Pro začátek jsem si nechala sestavit jídelníček a tréninkový plán, který se snažím co nejpečlivěji dodržovat. Občas jsem opravdu vyčerpaná, a proto sáhnu po kokosové vodě, která mi doplní energii a tělo výborně hydratuje. Někdy si dám klasický kokos nebo si koupím láhev."

Janča

"Leden je pro mě měsícem vyhlídek do budoucnosti. Jednoznačně už teď vím, že rok 2017 přinese velké změny, a bude potřeba přehodnotit priority a přeorganizovat nejednu věc. Oproti roku loňskému ale vím, že už nebudu říkat "ano", když budu chtít říct "ne" a naopak. To bychom totiž měli umět všichni. Také si v lednu užívám sněhové nadílky, která je u nás opravdu bohatá a tak jsou vycházky s čtyřnohými ještě hezčí. Sem tam ulovím pěkný snímek na můj foťák a jindy jen vnímám krásy přírody. Rozhodla jsem se nelenit a začala jsem s jógou, která je pro uvolnění mysli i těla a přitom posílení značkou ideál. No a na nočním stolku se mi hromadí knížky, které bych si co nejdříve ráda přečetla. Snad i na ně zbyde kousek času..."

Verča

"Leden nezačal úplně snově, ale brzo se všechno zase zlepšilo. Koupila jsem si vůni Toffee Apple jak do koupele, tak v podobě tělového spreje a užívám si, že voním jako jablečný koláč. Pak jsem přivítala také novou mini kabelku. Těch velkých mám spoustu, tak jsem se snažila najít také nějakou malou praktickou. Oblíbila jsem si krémovou horkou čokoládu, do které si po americku přidávám malé slaďoučké Marshmallow a musím uznat, že to vážně má něco do sebe. Ale pak přišla chřipka. A tak část mého ledna je o tom, že ležím doma, nic nemůžu, nic mě nebaví, na nic nestačím a nic nezvládám. Ale když si mé tělo tak rázně řeklo o odpočinek, musím poslouchat. A zase na chvilku zpomalit..."

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MODA.CZ REDAKCE MÓDA.CZ LEDEN 2017 ZIMA 2017 DIÁŘ 2017

Související články

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek