dnes je 16.12.2019 a svátek má Albína

V Praze byl otevřen nový obchod návrhářky Jitky Klett

Přidat na Seznam.cz
Úspěšná česká návrhářka Jitka Klett pořádala tento týden GALA večer ve svém nově otevřeném obchodu v Praze ve Slovanském domě Na Příkopě 22. A my byli u toho!

Dynamický rozvoj české módy

Značka, která letos opravdu frčí - i tak bychom mohli popsat všechny kolekce a události, které letos stejnojmenná značka návrhářky Jitky Klett představuje veřejnosti. Po velmi úspěšném openingu nového obchodu v Praze the Style Outlets otevřela tento týden další obchod své stejnojmenné značky.

 

Unikátní výstava

Návštěvníci mohli zároveň zhlédnout unikátní výstavu fotografií, jejichž autorem není nikdo jiný než významný český fotograf hvězd Ondřej Pýcha. Jedná se o jedinečný projekt s názvem WOMEN'S SUCCESS & JITKA KLETT. Fotografie mají jedno společné - všechny zobrazují úspěšné ženy, které jsou úspěšné jak v osobním, tak i kariérním životě a všechny jsou nějak spojeny se značkou Jitka Klett Prague. Výstavou chtěla značka poukázat i na to, že se právě takovým zákaznicím snaží vyjít vstříc a svým designem vnáší harmonii do obou často nevyrovnaných světů kariéry a osobního života.

Značka s dlouholetou tradicí

Značka Jitka Klett Prague působí na trhu už 24 let a své jméno již rozšířila do celého světa. O stabilní základně českých zákazníků však vypovídá otevření nového obchodu v Praze - čeští zákazníci si značku velmi oblíbili a neméně zájmu se těší i nová zimní kolekce 2018 s názvem GRACE.

jitkaklett.com

Přidat na Seznam.cz
JITKA KLETT FASHION TEAM JITKA KLETT ČESKÁ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA GALAVEČER OPENING CEREMONY DESIGNOVÝ OBCHOD

Související články

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek

Josefina Bakošová a její kolekce Symbióza

Úspěšná česká návrhářka Josefina Bakošová, kterou můžete znát i jako členku kreativního dua Ester a Josefina, vypustila do světa kolekci s názvem Symbióza, která předesílá, že se jedná o spojení několika elementů.

Celý článek

Česká značka ROJI představila svou druhou kolekci plnou přirozenosti, síly a odhodlání

Představte si módní přehlídku na vysoké úrovni, propracované modely do posledního detailu, dechberoucí atmosféru a kolekci vzývající ženskou energii, sílu a eleganci. To je aktuální kolekce značky ROJI!

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Celý článek

Optické klamy, geometrie i nadčasovost v jarní kolekci IMRECZEOVA

Zdeňka Imreczeová miluje minimalistické a monochromatické kolekce. Tu aktuální však posunula o kousek dál a doplnila ji o náročné ruční prošívání.

Celý článek

Nadčasová podzimní kolekce Jitky Klett představuje MATRIX

Nemusíme chodit daleko, abychom si představili, co takový pojem Matrix v pojetí české módní návrhářky znamená. Nejenom nadčasovost, ale také svět nových technologií.

Celý článek

Česká návrhářka Monika Mongol: Náš život je jako náhrdelník, který si sami navlékáme

Móda ji přitahovala již v dětství, stejně jako etnické kmeny. Zkušenosti z cest využila do svých kolekcí a typická je pro ni například její výšivka. Přečtěte si rozhovor s návrhářkou, jejíž cesta nebyla úplně klasická.

Celý článek