dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

V Praze byl otevřen nový obchod návrhářky Jitky Klett

Přidat na Seznam.cz
Úspěšná česká návrhářka Jitka Klett pořádala tento týden GALA večer ve svém nově otevřeném obchodu v Praze ve Slovanském domě Na Příkopě 22. A my byli u toho!

Dynamický rozvoj české módy

Značka, která letos opravdu frčí - i tak bychom mohli popsat všechny kolekce a události, které letos stejnojmenná značka návrhářky Jitky Klett představuje veřejnosti. Po velmi úspěšném openingu nového obchodu v Praze the Style Outlets otevřela tento týden další obchod své stejnojmenné značky.

 

Unikátní výstava

Návštěvníci mohli zároveň zhlédnout unikátní výstavu fotografií, jejichž autorem není nikdo jiný než významný český fotograf hvězd Ondřej Pýcha. Jedná se o jedinečný projekt s názvem WOMEN'S SUCCESS & JITKA KLETT. Fotografie mají jedno společné - všechny zobrazují úspěšné ženy, které jsou úspěšné jak v osobním, tak i kariérním životě a všechny jsou nějak spojeny se značkou Jitka Klett Prague. Výstavou chtěla značka poukázat i na to, že se právě takovým zákaznicím snaží vyjít vstříc a svým designem vnáší harmonii do obou často nevyrovnaných světů kariéry a osobního života.

Značka s dlouholetou tradicí

Značka Jitka Klett Prague působí na trhu už 24 let a své jméno již rozšířila do celého světa. O stabilní základně českých zákazníků však vypovídá otevření nového obchodu v Praze - čeští zákazníci si značku velmi oblíbili a neméně zájmu se těší i nová zimní kolekce 2018 s názvem GRACE.

jitkaklett.com

Přidat na Seznam.cz
JITKA KLETT FASHION TEAM JITKA KLETT ČESKÁ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA GALAVEČER OPENING CEREMONY DESIGNOVÝ OBCHOD

Související články

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek

Letní kolekce Ivety Paulerové oslavuje čas lásky

Květen již sice skončil, ale láska nás může provázet napříč celou jarní a letní sezónou. S těmito pocity vítá česká návrhářka Iveta Paulerová přicházející léto 2019.

Celý článek

Designové vychytávky na květen

Voňavé a kvetoucí květiny, nebe plné slunce, louky zdobené prvním lučním kvítím a dovádějící příroda patří neodmyslitelně k měsíci květnu. Ale i počínající svatební sezóna nebo proměnlivé počasí. Český design je stejně pestrý jako květnová příroda.

Celý článek

Fashion Revolution Week ve 100CLASS concept store

Vendula Stoklásková je majitelka obchodu 100CLASS concept store, který se zaměřuje na slow fashion. Najdete u ní design od českých i zahraničních návrhářů. My jsme její obchod navštívili ve dnech, kdy měla v prodeji i kvalitní oblečení ze secondhandů, které sama vybrala a případně upravila.

Celý článek

Návrhářka Marie Copps: Nejsem zastáncem sezónních kolekcí. Nedává mi to žádný smysl

O dobrodružství, které prožívá česká návrhářka v Torontu, by si mohl kdekdo jen nechat zdát. Vydat se „bezhlavě“ do Kanady bylo velkým krokem do neznáma. A přesto tím nejlepším, který mohla udělat.

Celý článek

Móda z rukou české designérky: barvy, energie a kvalitní organický materiál

Designérka Katka Maršounová je osoba, která se vám vryje nejen do paměti, ale také do srdce - PROJECT REHAB.

Celý článek