dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

Valentino oblékl britského aristokrata s 565 koňmi pod kapotou

Přidat na Seznam.cz
Aston Martin dostal nový kabát ušitý na míru. Vanquish Volante oblékl kamufláž italského módního návrháře Valentina.

Spolupráce automobilek a módních návrhářů mohou někdy působit tak trochu bizarně, avšak nejsou v dnešním světě ničím ojedinělým. Jednou za čas se zkrátka objeví nějaký ten limitovaný skvost nesoucí jasně čitelný podpis ať už věhlasného návrháře či módního domu.

Za zmínku jistě stojí loňské spolupráce italské automobilky Maserati, která své Quattroporte nechala vybavit módní značkou Ermenegildo Zegna, nebo mnichovského BMW, do jehož i8 přesně zapadla speciálně navržená zavazadla Louis Vuitton.

V letošním roce je to ale britský aristokrat Aston Martin, jenž vstoupil do stejné řeky, a své síly spojil s jednou z módních ikon. 565 koňové Vanquish Volante si do parády nevzal nikdo jiný než Valentino, který jej zahalil do sobě vlastní kamufláže a vytvořil tak exkluzivní model putující do dražby.

 

Spolupráce Astona s Valentinem má totiž jediný úkol, a sice získat co nejvyšší finanční obnos na podporu charitativního projektu Cash & Rocket, jenž pomáhá africkým ženám a dětem.

 

 

Zdroj: highsnobiety

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA VALENTINO DOPLŇKY LUXUS ASTON MARTIN CHARITA

Související články

Jak na správný capsule wardrobe

Už jste někdy zaslechli pojem Capsule wardrobe, neboli minimalistický šatník, ale moc nevíte co si pod tím představit? Nevadí! V našem článku se na tuto módní filozofii podíváme zblízka. Navíc vám poradíme, jak si vybudovat svůj osobní minimalistický šatník a co by vám v něm rozhodně nemělo chybět. Tak jdeme rovnou na to.

Celý článek

Český zlatník Michal Kadaník dokáže svými šperky ohromit nemalé publikum

Michal Kadaník je český zlatník, který se od svých 16 let věnuje výrobě šperků. Za své působení získal několik designových ocenění a vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek

5 doplňků, které ovládnou jaro/léto 2022

Pusťte nový vítr do vašeho šatníku. Sledovat trendy se může, ale také nemusí vyplatit. Pokud si vyberete ty pravé, věřte, že se z nich často stávají trendy opakující se, nebo dokonce nesmrtelné klasiky.

Celý článek

KOSMICKÉ HOLOGRAMY V KAPSULOVÉ KOLEKCI SPRANDI UNIVERSE 

Sprandi tvoří trendy stylu athleisure. Sportovní móda bude aerodynamická, nadpozemská a zářivá – přesně jako boty a kabelky z nejnovější kapsulové kolekce této značky. 

Celý článek

VE ZNAMENÍ TEPLA, MÓDY A POHODLÍ: KAPSULOVÁ KOLEKCE CURLY SHEARLING OD JENNY FAIRY

Boty, kabelky a čepice s detaily z umělé kožešiny jsou součástí nejnovější kapsulové kolekce, která je nově v prodeji v CCC. Vysoké boty odkazují na sportovní styl après ski, kabelky a shopperky stejně dobře poslouží v lyžařském středisku i ve městě.

Celý článek

Vánoční průvodce, se kterým pod stromeček letos nakoupíte bez větších starostí

Představujeme vám dárkového průvodce, který vám letošní Vánoce maximálně usnadní. Alespoň co se dárků týče. Myslíme totiž nejenom na ženy, které milují módu, ale také na jejich "Božské" polovičky, na maminky, tatínky, děti, vášnivé kuchaře i domácí mazlíčky.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek