dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Vánoční britské Vogue s Karlie

Přidat na Seznam.cz
Britské Vogue sáhlo po supermodelce. Co na vánoční Karlie Kloss říkáte vy?

,,Nevyrůstala jsem s tím, že chci být modelkou. O módě jsem vůbec nepřemýšlela. Vše, co jsem chtěla, bylo být tanečnicí. Ale pořád jsem rostla a rostla,” říká v rozhovoru pro nové vydání britské Vogue americká modelka Karlie Kloss. Modelka, možná už i supermodelka, jak ji některé časopisy začínají označovat. Označení supermodelka se některým modelkám nepodaří získat ani za dvě dekády svého působení v módní branži. Karlie je teprve 23 let, přesto se supermodelce začíná přibližovat - je talentovaná, má potřebný charakter a vystupování a v módním průmyslu bychom se bez ní v současnosti už asi neobešli.

Karlie Kloss si jako svou hlavní prosincovou tvář vybralo UK Vogue a focení obálky pojalo velmi vánočně. Editoriál nás, čtenáře, však rychle vrací do obyčejného prosince. Po Vánocích ani stopy. Ještě si počkejme na další odnože tohoto módního časopisu. Jistě se najde alespoň jedno Vogue, které bude alespoň trochu kýčovité. U prosincové britské Vogue se vyzdvihuje alespoň smaragdově zelená na hlavní straně. Ale font písma, výraz ve tváři Karlie a její póza, ty už jsou pod palbou tvrdé kritiky!

Foto: vogue.co.uk, imcmagazine.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BRITSKÉ VOGUE VOGUE BRITISH VOGUE KARLIE KLOSS PROSINEC ČASOPIS MAGAZINE

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek