dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Vánoční stromky podle designerů

Přidat na Seznam.cz
Čas neúprosně utíká a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Pokud se na nákup vánočního stromku teprve chystáte, nechte se inspirovat díly z rukou velkých módních domů.

India Mahdavi

Ty, které vám dnes ukážeme, nejsou až tak typické a vaše děti by z nich nejspíše nejásaly. Jedná se o umělecká díla, která vznikla pro dobrou věc.

Jedná se již o 23. ročník výstavy vánočních stromků, které byly tentokrát vystaveny v hotelu Plaza Athénée v Paříži. Tuto výstavu pořádá pařížská novinářka Marie-Christiane Marek. Té se povedlo shromáždit díla módních domů a velkých jmen v oblasti designu a architektury, jež jsou inspirována právě vánočním stromem.

Byly k vidění návrhy od Christian Dior, Elie Saab, Emanuel Ungaro, Jean-Charles de Castelbajac, Jean Paul Gaultier, Chanel a mnoho dalších. Teď tedy ta přidaná hodnota. Tyto vánoční stromy byly vydraženy a celý výtěžek věnován na výzkum proti rakovině.

Kreativita ve službách dobré věci

Emanuel Ungaro, Elie Saab

Chanel, Christian Dior

Olivier Theyskens

journalduluxe.fr; wwd.com

Přidat na Seznam.cz
VÁNOCE 2018 HOME DECOR INSPIRACE VÁNOČNÍ STROMEK CHRISTIAN DIOR CHANEL CHARITATIVNÍ AKCE

Související články

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Nejlepší make-up s vysokým SPF

Při výběru kosmetických produktů nesmíme zapomínat na SPF faktor, a to nejen na dovolené u moře. Jak tedy vybrat ten nejlepší make-up, který nás bude chránit po celý rok? Máme pro vás několik tipů.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

5 mužů, kterým ženy mohou závidět dlouhé vlasy

Muži a dlouhé vlasy? Že vám to nejde k sobě. Přesvědčíme vás o opaku. Těmto mužům jejich kštici závidí ženy po celém světě.

Celý článek

Must have tohoto léta: Plavky s vysokým pasem

Jestli jste stále nenašla plavky, které by vám přesně padly, tak pro vás máme několik tipů na střih, který musíte rozhodně vyzkoušet. Tohle léto bude patřit vám!

Celý článek

Zelená budoucnost pro luxusní značku Chanel je nyní jistá. Chemické komponenty v látkách mění za přírodní alternativy.

Chanel oznámil, že se vydává ekologičtější cestou, co se výroby látek týče. Luxusní značka zakoupila menší vlastnický podíl v americké společnosti, která vynalezla přírodní alternativy chemickým podílům v látkách. Chanel vidí budoucnost jen zeleně. 

Celý článek