dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Vánoční stromky podle designerů

Přidat na Seznam.cz
Čas neúprosně utíká a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Pokud se na nákup vánočního stromku teprve chystáte, nechte se inspirovat díly z rukou velkých módních domů.

India Mahdavi

Ty, které vám dnes ukážeme, nejsou až tak typické a vaše děti by z nich nejspíše nejásaly. Jedná se o umělecká díla, která vznikla pro dobrou věc.

Jedná se již o 23. ročník výstavy vánočních stromků, které byly tentokrát vystaveny v hotelu Plaza Athénée v Paříži. Tuto výstavu pořádá pařížská novinářka Marie-Christiane Marek. Té se povedlo shromáždit díla módních domů a velkých jmen v oblasti designu a architektury, jež jsou inspirována právě vánočním stromem.

Byly k vidění návrhy od Christian Dior, Elie Saab, Emanuel Ungaro, Jean-Charles de Castelbajac, Jean Paul Gaultier, Chanel a mnoho dalších. Teď tedy ta přidaná hodnota. Tyto vánoční stromy byly vydraženy a celý výtěžek věnován na výzkum proti rakovině.

Kreativita ve službách dobré věci

Emanuel Ungaro, Elie Saab

Chanel, Christian Dior

Olivier Theyskens

journalduluxe.fr; wwd.com

Přidat na Seznam.cz
VÁNOCE 2018 HOME DECOR INSPIRACE VÁNOČNÍ STROMEK CHRISTIAN DIOR CHANEL CHARITATIVNÍ AKCE

Související články

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Bílá košile: základ šatníku, ale kde koupit tu pravou?

Bez námahy šik - tohle rozhodně zvládnete jen s jediným kouskem ve vašem šatníku, a to bez ohledu na to, jaký máte rozpočet nebo smysl pro styl. Řeč je o bílé košili. 

Celý článek

Kalhotová královná: trendy střihy letošního roku

Rána bývají stále ještě chladná, takže se na sukni nebo šaty možná ani necítíte. Zlatá střední cesta - kalhoty! A my vám ukážeme ty, které jsou letos opravdu trendy.

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Únor je měsícem lásky: Jen můj Valentýn!

Nejdůležitější je, jak lásku vnímáte vy. Jak ji dokážete vyjádřit sami sobě. Jak ji dokážete dávat a také přijímat. Únor je měsícem lásky, zamilujte se do sebe!

Celý článek

Svěží letní přehlídku Chanel zahájila monacká princezna Charlotte na koni

Návrhářka Virginie Viard ke tvoření nejnovější kolekce Chanel přizvala umělce Xaviera Veilhana. Miluje jeho práci a potřebovala někoho, s kým by na kolekci spolupracovala tak, jak to dělal Karl.

Celý článek

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek