dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Vánoční stromky podle designerů

Čas neúprosně utíká a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Pokud se na nákup vánočního stromku teprve chystáte, nechte se inspirovat díly z rukou velkých módních domů.

India Mahdavi

Ty, které vám dnes ukážeme, nejsou až tak typické a vaše děti by z nich nejspíše nejásaly. Jedná se o umělecká díla, která vznikla pro dobrou věc.

Jedná se již o 23. ročník výstavy vánočních stromků, které byly tentokrát vystaveny v hotelu Plaza Athénée v Paříži. Tuto výstavu pořádá pařížská novinářka Marie-Christiane Marek. Té se povedlo shromáždit díla módních domů a velkých jmen v oblasti designu a architektury, jež jsou inspirována právě vánočním stromem.

Byly k vidění návrhy od Christian Dior, Elie Saab, Emanuel Ungaro, Jean-Charles de Castelbajac, Jean Paul Gaultier, Chanel a mnoho dalších. Teď tedy ta přidaná hodnota. Tyto vánoční stromy byly vydraženy a celý výtěžek věnován na výzkum proti rakovině.

Kreativita ve službách dobré věci

Emanuel Ungaro, Elie Saab

Chanel, Christian Dior

Olivier Theyskens

journalduluxe.fr; wwd.com

VÁNOCE 2018 HOME DECOR INSPIRACE VÁNOČNÍ STROMEK CHRISTIAN DIOR CHANEL CHARITATIVNÍ AKCE

Související články

Vánoční trhy v Norimberku, krása zkalená obrovskou návštěvností

Norimberské trhy jsou nejstarší, největší a nejnavštěvovanější vánoční trhy ve střední Evropě. Naše redakce pro vás nachystala tipy a zajímavosti těchto vánočních trhů, které rozhodně stojí za navštívení.

Celý článek

Zara a její další beauty krok

Po dalších módních řetězcích přichází nyní i ZARA se svou vlastní kolekcí krásy. O co se jedná, s kým se spojila a na co se můžete těšit?

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Vánoční tipy od Mohito

Máme tu první adventní týden. V nákupních centrech vrcholí předvánoční nákupní horečka, ale vy nemáte ani dárky ba ani inspiraci na dárky vašim blízkým. Žádné obavy, značka Mohito má pro vás tipy na vánoční dárky.

Celý článek

Vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou téměř za rohem. Chybí vám dárek pro přítele, tatínka nebo bratra? Pojďte načerpat inspiraci…

Celý článek

Jak si ozdobit vánoční stromeček tento rok? Inspirujte se zajímavými nápady!

Vytvořit si osobitý a nádherný stromeček na Štědrý den podle svých představ je cílem snad každého . Existuje tolik představ o kouzelném stromečku...

Celý článek

Nakupte vánoční dárky chytře! Víme, čím zaručeně potěšíte

Praktické dárky jsou účelné, ale… Pod blyštivými světly vánočního stromku toužíme nalézt i něco jen a jen pro nás. A která žena by nemilovala parfémy! 

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek