dnes je 22.03.2019 a svátek má Leona

Vánoční stromky podle designerů

Přidat na Seznam.cz
Čas neúprosně utíká a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Pokud se na nákup vánočního stromku teprve chystáte, nechte se inspirovat díly z rukou velkých módních domů.

India Mahdavi

Ty, které vám dnes ukážeme, nejsou až tak typické a vaše děti by z nich nejspíše nejásaly. Jedná se o umělecká díla, která vznikla pro dobrou věc.

Jedná se již o 23. ročník výstavy vánočních stromků, které byly tentokrát vystaveny v hotelu Plaza Athénée v Paříži. Tuto výstavu pořádá pařížská novinářka Marie-Christiane Marek. Té se povedlo shromáždit díla módních domů a velkých jmen v oblasti designu a architektury, jež jsou inspirována právě vánočním stromem.

Byly k vidění návrhy od Christian Dior, Elie Saab, Emanuel Ungaro, Jean-Charles de Castelbajac, Jean Paul Gaultier, Chanel a mnoho dalších. Teď tedy ta přidaná hodnota. Tyto vánoční stromy byly vydraženy a celý výtěžek věnován na výzkum proti rakovině.

Kreativita ve službách dobré věci

Emanuel Ungaro, Elie Saab

Chanel, Christian Dior

Olivier Theyskens

journalduluxe.fr; wwd.com

Přidat na Seznam.cz
VÁNOCE 2018 HOME DECOR INSPIRACE VÁNOČNÍ STROMEK CHRISTIAN DIOR CHANEL CHARITATIVNÍ AKCE

Související články

Home office: jak pracovat efektivně i z domova

Home office - jeden z nejskloňovanějších pracovních výrazů poslední doby. Jak co nejefektivněji pracovat z pohodlí domova?

Celý článek

Jak nejpřirozeněji zesvětlit vlasy

Vlasy - věčné téma všech žen. Zkrátit, natočit, zesvětlit, vyžehlit nebo úplně obarvit? Dokážeme se o nich bavit dlouhé hodiny.

Celý článek

Pět jednoduchých účesů, když spěcháte do práce

Každý z nás má někdy bad hair day. Pokud spěcháte do práce a nevíte si rady s vašimi vlasy, připravili jsme pět jednoduchých účesů, kterými rozhodně nic nezkazíte.

Celý článek

5 elegantních účesů pro muže

Účesy a vlasy jsou všeobecně tématem, které zajímá ženy stejně jako muže. Možná to nebude tak vyrovnané, ale vysvětlení pro to máme - vlasy koruna krásy. 

Celý článek

Do letadla pohodlně, ale stylově!

K překonávání velkých vzdáleností letadlem je zapotřebí hlavně pohodlí. Jak vypadat během letu stále dobře, ale cítit se jako doma?

Celý článek

Poslední přehlídka Chanel ve vzpomínkách na zesnulého Karla Lagerfelda skončila v slzách

Přehlídka značky Chanel podzimní kolekce ready-to-wear 2019 se topila ve smutku po zesnulém návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jeho poslední návrhy vás vezmou na procházku zasněženou krajinou.

Celý článek

TOP 15 nejslavnějších Chanel přehlídek

Nikdo jiný nedokázal najít inspiraci tam, kde ji nikdo nehledal, jako nedávno zesnulý Karl Lagerfeld. Jaké nejkrásnější přehlídky v posledních letech vymyslel? Nechte se unést do nádherného světa Chanel...

Celý článek

Vítězství feminismu a sportu u Christiana Dior

Síla žen, návštěva minulosti a sportovní siluety jsou jen zlomkem toho, co Christian Dior v nové podzimní kolekci nabízí. Co vedlo návrhářku Chiuri právě k těmto tématům?

Celý článek