dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Přidat na Seznam.cz
Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

foto: se svolením Dior

Flakon parfému zdobí motiv, který navrhl italský umělec Pietro Ruffo. Zlatý odraz byl inspirován souhvězdími nacházejícími se v blízkosti Polárky, jako jsou žirafa, drak i Perseus. Na fotkách kampaně je Anya Taylor-Joy vidět ve zdobených minišatech a s výraznou rtěnkou. Prochází se velkým domem, rozdává svým přátelům dárky a tančí na píseň „Where Do I Begin (Love Story)“, kterou pro film nazpívala Shirley Bassey.

Vánoční večírek, který na videu probíhá, je plný modelek a modelů. Natáčelo se i v kouzelných zahradách značky Dior, kde jsou mimo jiné na jednom ze záběrů k vidění souhvězdí kolem Polárky, která působí, jakoby si hrála na blikajícím nebi.

 

 

Anya Taylor-Joy vnímá omamnou vůni květin mísící se s kouzlem souhvězdí, čímž vdechuje fantastickou atmosféru nejedné scéně z celé kampaně, alespoň tak si celý film představil jeho hlavní autor Ruffo. Adventní kalendář, který navrhl Pietro Ruffo, obsahuje spojení Miss Dior, Rouge Dior a J'adore, tedy toho nejlepšího od módního domu Dior. V limitované edici rtěnky Rouge Dior je navíc vyrytý design souhvězdí. Novinky najdeme i v rámci make-upu, pro který kreativní ředitel značky Petr Philips navrhl exklizivní odstíny pro sváteční atmosféru.

foto: se svolením Dior

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZE SPOLEČNOSTI ANYA TAYLOR-JOY DIOR VÁNOČNÍ KAMPAŇ

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek
Můj deník vděčnosti

KŘEST KNIHY ŽIVOTNÍ KOUČKY ERIKY BACH - MŮJ DENÍK VDĚČNOSTI

Jak se v životě cítit lépe? Základem je přenastavit svou mysl a zaměřovat pozornost na to dobré. A právě s tímto vám může skvěle pomoci nástroj Můj deník vděčnosti, který jeho autorce Erice Bach pokřtila ředitelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, funkční lékař Jan Vojáček a moderátorka Gabriela Partyšová.

Celý článek

Kurz šití a upcyklace? Zkuste je u návrhářského dua SegraSegra

Chybějící knoflík, malá dírka nebo rozbitý zip? Naučte se je opravit a prodlužte tak vašemu šatníku životnost. Pokud nevíte jak na to, dozvíte se to na kurzech šití pro začátečníky, které od listopadu startují v letenské prodejně SegraSegra.

Celý článek

Adidas ukončil spolupráci s Kanye Westem

Výroky umělce o nadřazenosti bílé rasy a antisemitské výlevy vedly německou oděvní a obuvnickou společnost k ukončení téměř deset let trvající miliardové smlouvy.

Celý článek

Gigi Hadid odhaluje příběh jména své módní značky

Gigi Hadid v rámci pátečního summitu Vogue v New Yorku prozradila více o své nedávno založené značce Guest in Residence. Rozpovídala se, kdo ji inspiroval i proč dostala značka tak netradiční jméno.

Celý článek

Kniha „Worn Out“ vypráví realitu o fast fashion i o spoluúčasti celebrit na vykořisťování některých značek

Bývalá redaktorka magazínů InStyle a Teen Vogue Alyssa Hardy nešetří ve své nové knize žádnými detaily, které odhalují temné podhoubí našich současných módních výstřelků.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek