dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Veronika Čermák Macková a Ha Thanh Špetlíková podporují českou značku menstruačních kalhotek Underbelly

Přidat na Seznam.cz
Underbelly, novinka na trhu, jsou vysoce absorpční, přitom prodyšné, příjemné na dotek, lehké, tenké, takže nijak neomezují v pohybu a oblíbených aktivitách. A co víc, Underbelly se vyrábějí v České republice!

foto: se svolením značky Underbelly

Menstruace je přirozenou součástí života ženy. Jen na vás záleží, zda „své dny“ budete vyhlížet s obavami, nebo je prožijete v menstruačních kalhotkách Underbelly – v pohodlí a bezpečí, stejně jako každý jiný den.

„Hluboce miluji přírodu a pociťuji zodpovědnost za zachování bohatství Země i pro další generace. Každý může udělat svůj díl těmi správnými rozhodnutími. Já jsem si vybrala svou misi naplňovat kalhotkami Underbelly, které ulehčují světu od zbytečného odpadu. Přeju si, aby v nich ženy objevily vlastní pohodlí i dobrý pocit,” říká zakladatelka Underbelly Linda Zvárová.

Českou značku podporují také dvě herečky Ha Thanh Špetlíková a Veronika Čermák Macková, které se dlouhodobě věnují tématu ochrany životního prostředí. Značka Underbelly má jasnou vizi: Pohodlí není kompromis mezi funkčností a atraktivitou. Underbelly jsou jediné menstruační kalhotky na trhu, které jsou zároveň pohodlné, funkční a atraktivní.

foto: se svolením značky Underbelly

Na výběr jsou kalhotky v pěti střizích pro maximální pohodlí každé ženy, celkem 110 stylových barevných variant, v sedmi velikostech (od XS až po XXXL), se čtyřmi úrovněmi absorpčních schopností. Ještě váháte a potřebujete další pádné argumenty pro pořízení menstruačních kalhotek Underbelly? Vedle osobního komfortu a zdravého přístupu k menstruaci, kdy tělo nezanášíte zbytečnou chemií, je to jednoznačně respekt k životnímu prostředí i vlastní peněžence. S Underbelly kalhotkami výrazně zmenšíte množství vyprodukovaného jednorázového odpadu – průměrně o 1 kg nebo 360 ks vložek či tamponů ročně, a uspoříte peníze za jejich nákup.

Underbelly před uvedením na trh prošly precizním vývojem a za svou spolehlivost vděčí 4 vrstvám: Prodyšná i savá antibakteriální vrstva s transportním efektem, absorpční vrstva, membrána a vrchní materiál, který kalhotkám dává jejich krásnou finální podobu. Všechny použité materiály jsou testovány v akreditovaných laboratořích a splňují ty nejpřísnější předpisy a parametry. Zároveň však nejsou nijak náročné na údržbu. Po použití stačí kalhotky propláchnout ve vlažné tekoucí vodě a poté vyprat v pračce (klidně i s dalším prádlem) s tekutým pracím prostředkem pro praní textilií s membránou.

foto: se svolením značky Underbelly

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MENSTRUAČNÍ KALHOTKY VERONIKA ČERMÁK MACKOVÁ HA THANH ŠPETLÍKOVÁ UNDERBELLY

Související články

Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Nákup nového oblečení udělá radost mnohým ženám, pokud byl však zakoupený kousek k dostání za akční ceny, radost je o to vyšší. Jaké jsou tipy a triky, které byste měli dodržovat, chcete-li si pořídit stylové, kvalitní, avšak cenově co nejpříznivější oblečení pro každou příležitost?

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek

Kolekci ZARA X NARCISO RODRIGUEZ v aerodynamických pózách nafotila ruská modelka Natalia Vodianova

Natalia Vodianova přezdívaná Supernova je ruskou modelkou, filantropkou a příležitostnou herečkou. Nyní se stala tváří aktuální kampaně amerického návrháře Narciso Rodrigueze ve spolupráci se značkou Zara.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek