dnes je 13.06.2021 a svátek má Antonín

Vévodkyně ze Sussexu vydává knihu, na pulty dorazí v červnu

Přidat na Seznam.cz
Vévodkyně ze Sussexu, která se nemůže zrovna pyšnit velkou oblibou v médiích, teď učinila další krok, a tím je vydání její knihy. Po rozhovoru s Oprah Meghan opět překvapuje. O čem kniha je a na co se můžete těšit?

zdroj foto: globalnews.ca

Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu opět překvapuje dalším krokem, stává se autorkou své první knihy. Při rozhovoru s Oprah se Meghan svěřila s mnohými pikantnostmi, jako je například obvinění královské rodiny z rasismu. Její popularita tak ve Velké Británii klesla o 27 %. Celý rozhovor byl velmi emotivní a vyšel již koncem března. Zde můžete vidět malou ukázku.

O čem bude kniha?

Meghan ještě před svatbou s princem psala svůj vlastní blog The Tig. A mimo jiné psala i eseje pro Elle a články pro různá média.

Meghan se rozhodla napsat knihu pod názvem The Bench, tedy Lavička. Je inspirovaná básní, kterou napsala pro svého manžela Harryho ke Dni otců. Popisuje hluboký vztah mezi otcem a synem očima matky. Meghan svoji knihu popisuje jako zobrazení mnoha podob lásky, které je možné vidět v moderních rodinách. Vévodkyně tak doufá, že by kniha mohla zaujmout široký záběr lidí. Kniha se na prodejních pultech v Británii objeví začátkem června, u nás by měla být k dostání už 8. června.

zdroj foto: amazon.com

Kniha je doprovázena krásnými ilustracemi, které vytvořil afroamerický umělec Christian Robinson. Americký ilustrátor dětských knih a animátor, který bydlí v Kalifornii a pracoval v dílnách The Sesame Street Workshop a Pixar Animation Studios.

zdroj foto: amazon.com

I když se předpokládá velký zájem o knihu, tak kritici už promluvili. Její věčný kritik a zhrzený nápadník Piers Morgan zkritizoval její chování jako „cynické využívání svého královského titulu“, neodpustil si komentář pro britský Daily Mail. Namísto jejího vlastního jména se na přebalu knihy pod titulem objeví: Meghan, vévodkyně ze Sussexu, což mnohým připadá nevhodné.

Přidat na Seznam.cz
KNIHA MEGHAN MARKLE VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU PRINC HARRY OPRAH

Související články

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Jaké knihy vás zahřejí v chladných dnech aneb na jaké novinky se můžete těšit?

Chladné počasí, aktuální situace nebo teplo domova? To a mnohem více vás všechny volá ke čtení. Napínavá detektiva, hřejivá romance nebo příběh podle skutečné události? Co si v podzimních dnech chcete číst vy?

Celý článek

Prohřešky královské rodiny - 10 případů, kdy členové britské královské rodiny porušili královský protokol

Často vídáme britskou královskou rodinu jako mantru správnosti. Ale i oni někdy poruší tzv. královský protokol. A to se pak dějí věci! Naše redakce pro vás připravila 10 případů, kdy královská rodina porušila královský protokol britské monarchie od Meghan přes lady D, po samotnou královnu.

Celý článek

Waight Keller opouští Givenchy. Podívejte se na její nejlepší modely, včetně svatebních šatů pro Meghan Markle

Vytvářela svatební šaty na královskou svatbu pro Meghan Markle a navrhovala snové kolekce pro módní dům Givenchy. Clare Waight Keller stála v čele brandu tři roky. Podívejte se s námi na nejlepší modely, které pro francouzskou značku vytvořila.

Celý článek

Celebrity a jejich oblíbené vůně

Parfém. Neviditelný podpis ženy. Snad proto nás ženy tolik baví. A nejvíc fakt, že může být každý den jiný, ale stejně o nás řekne mnoho. Jaký parfém miluje Meghan Markle, Kate Moss nebo Victoria Beckham?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Sedm nejvlivnějších módních ikon roku 2019

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci, a tak vznikají nejrůznější žebříčky. Tentokrát se zaměříme na celebrity, které svými outfity ovlivňovaly módní průmysl. 

Celý článek