dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Začal 5. ročník MISS Prima křivky

Přidat na Seznam.cz
Ostrý start 5. ročníku MISS Prima křivky se odehrál ve Ski areálu Monínec, který v tomto ročníku hostí všechna soustředění finalistek pro rok 2017. 

Novinkou pátého ročníku, která zdramatizovala souboj finalistek o korunku MISS, je, že do něj bylo vybráno čtrnáct nejlepších dívek z jarních castingů s tím, že dvě z nich budou po třídenním soustředění vyřazeny. A to podle výsledků, kterých dosáhly. Finálový večer je totiž koncipován pouze pro 12 finalistek. Letos proběhne v Bránickém divadle 19. září. Večerem provede Aneta Christovová. 

Oficiální fotografie budou dámy fotit opět s fotografkou Lucií Kout 10. a 11. června. Široká paleta lektorů zapracuje na jejich vzhledu, životosprávě, kondici, zpevňování těla, přehlídkové chůzi, líčení, hair stylingu, používání módních doplňků a pomohou tak podpořit charisma vybraných uchazeček o titul.  MISS Prima křivky

Choreografii finálového večera si bere na starost jeden z nejlepších choreografů v ČR Pavel Strouhal, který má na kontě takové úspěchy jako choreografii filmového muzikálu Kvaska i jeho divadelní podoby uváděné pod názvem Touha v Divadle Kalich. Finalistky neminul mediální trénink, tedy rozhovory s předsedou poroty, publicistou a spisovatelem Radkem Johnem. Jejich cílem je připravit dívky na vstup do nelítostného mediálního světa. Kromě toho si prošly dámy i hodinami tréninku přehlídkové chůze pod přísným dohledem Theresy Canti.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS PRIMA KŘIVKY MISS PRIMA KŘIVKY 2017 #moda

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek