dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Značka Versace odhalila další kolekci slunečních brýlí

Přidat na Seznam.cz
Kolekce ikonické značky Versace s názvem Medusa přináší několikero slunečních brýlí v různých tvarech.

Odstíny, které Versace zvolil pro svou aktuální sezónu jsou označovány jako symbol chrámů. Kulaté obroučky vedle čtvercových i futuristických tvarů působí lehce usedle. Osobitý nádech ale najdete opravdu u všech.

Hledáte-li zlatý akcent nebo symbol duhy, rozhodně jste na správném místě. Nakonec i pravá klasika spojená s nevšedními tvary zaujme. A hodit se tyto brýle budou rozhodně k široké škále oblečení. Vždy budou pravou třešničkou na dortu. Máte pocit, že tato kolekce vyšla přeci jen o něco později, než měla? Vždyť léto je ve své druhé polovině. Jenomže v Itálii jsou sluncem zalité pláže i hory téměř celý rok, takže se alespoň jedny sluneční brýle hodí mít po ruce v každém období.

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DOPLŇKY SLUNEČNÍ BRÝLE VERSACE

Související články

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Letní večerní párty look

Nekončící teplo, letní večery v plném proudu. Jste odhodlaná zajít na párty, jen vlastně nevíte, jak skloubit vaše chutě být sexy a fresh spolu s něžnou neodolatelností? Zkuste si vzít naše rady k srdci…

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Letní paprsky v plážovém lookbooku značky Queens

Tým profíku z Queensu si pro nás tentokrát připravil letní novinky, které využijete nejenom na pláži v Chorvatsku. Prohlédněte si aktuální trendy plavek, slunečních brýlí i plážových pantoflí.

Celý článek
Přírodní kosmetika

Bez jakého kosmetického produktu se nedokážeme obejít?

Ženy a kosmetika. Never ending story. Opravdu potřebujeme všechny ty krémy na den, na noc, pod make-up? Nestačil by jeden? Bez jakého produktu opravdu nemůžete být? V redakci už v tom máme jasno! 

Celý článek