Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Prosinec je dlouhý měsíc a někdo by si určitě rád zkrátil čekání na Štědrý den adventním kalendářem. A ne jen tak ledajakým. Máme pro vás výběr těch nejlepších adventních kalendářů, které jsou přímo nabité kosmetickými bestsellery.

zdroj: pexels.com

Rok se s rokem sešel a my opět přivítáme Vánoce. Až tak pozitivní teda není fakt, že to neskutečně uteklo, ale období vánočních svátků a vůbec celý měsíc prosince je nádherným časem. Teda pokud právě v tuto dobu již máte všechny dárky nebo alespoň převážnou většinou a spíš si tak jen užíváte té atmosféry. Vůně čerstvých mandarinek nebo ještě teplých vánočních rohlíčků, svařeného vína a dlouhých procházek nočním městem, které právě v tomto období dostává to pravé kouzlo. Takhle úžasné to letos určitě bude.

A co se týče těch dárků, dnes vám s jedním pomůžeme. Adventní kalendář nemusí být úplně vždy jen o sladkostech a čokoládě, i když pro některé milovníky třeba obsah s kosmetickými produkty vyvolává podobné pocity jako čokoláda. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější adventní kalendáře pro tento rok

Tahle nádhera by nemohla vydržet až pod vánoční stromeček. Bude i díky přiloženým světýlkům ozdobou celý adventní čas. Dopřejte sobě nebo někomu, na kom vám záleží, o letošních Vánocích kouzelný dárek plný překvapení. Tento krásný kalendář obsahuje luxusní produkty v hodnotě 4 000 Kč, včetně čtyř svíček, na každou adventní neděli, a dokonce i některé věci v plné velikosti, které vám vydrží dlouho po Vánocích. (2690 Kč, rituals.cz)

Jak už je každý rok zvykem i letos Balmain přichází s něčím výjimečným. Adventní kalendář Balmain Paris Hair Couture je ódou na ikonického Louskáčka: „Casse Noisette“. Příběh o mladé německé dívce, která sní o princi Louskáčkovi a o zuřivém boji proti sedmihlavému Myšímu králi. Je to louskáček v luxusním provedení s typickým vzhledem Balmain Hair Couture, který symbolizuje sílu a moc. Velký luxusní dárkový kalendář obsahuje deset rozmazlujících kosmetických produktů, střední dárkový kalendář pak obsahuje pět těchto produktů od Balmain Hair Couture. Kdy jindy dělat radost než právě o Vánocích. (od 3100 Kč, salononline.cz)

Každodenní radost z rozbalování jednoho magického okénka, které je vám velkým překvapením. Adventní kalendáře The Body Shop jsou přesně tím pravým dárkem, které bychom nejraději dávali hlavně sobě. 24 malých překvapení, které budou hýčkat vaše tělo od hlavy až k patě. No, máme prozrazovat více? Sprchové krémy, ikonické mangové máslo nebo plátýnkové masky. Dost, dost, dost!  Na tohle si musíte počkat. Ale ještě jednu věc prozradíme. V každém adventním kalendáři kromě úžasných dárků najdete také informace o Fair Trade partnerech a všechna ta vyskakovací okénka nebo malé přihrádky můžete používat na ukládání dalších pokladů i dlouho po Vánocích. Adventní kalendáře koupíte hned v několika variantách. (od 2199 Kč, thebodyshop.cz)

Zpříjemněte si čekání na Vánoce adventním kalendářem a vyberte si z varianty 12 nebo 24 luxusních kosmetických produktů a bestsellerů od značky Avon. Překvapení, která vám dokážou zpříjemnit čekání na Štědrý den a zároveň vnesou do vašich dnů předvánoční atmosféru plnou radosti a nadšení. Ať už uděláte radost sami sobě nebo adventním kalendářem obdarujete někoho blízkého, dny do Vánoc se budou letost odpočítávat stylově. (od 799 Kč, avon.cz)

Sephora každoročně přímo kouzlí se svým adventním kalendářem. Úžasné na tom je, že můžete vyzkoušet ty nejlepší produkty od spousty světových značek. Mini verze, ale také plná balení produktů, zajistí dostatek času na seznámení a vyzkoušení. Pak se alespoň rozhodnete, zda investovat do těchto značek a zkoušet další jejich produkty. Každopádně letos se v tomto kalendáři objevila spousta hvězd, ze kterých budete přímo nadšeni. Tak jen namátkou - denní mikrofoliant Dermalogica, objemová řasenka Rare Beauty, zklidňující maska Ren Clean Skincare nebo One Baby Retro oční paletka stínů Natasha Denona. (3980 Kč, sephora.cz)

Nezapomněli jsme na ně. To je jasné. I panové milují překvapení a věříme, že i ta kosmetická. Douglas pro ně letos připravil elegantní adventní kalendář, ve kterém najdou 24 dárků přesně na každý prosincový den až do Štědrého dne. Schválně si počkáme, jestli to i pánové vydrží nebo stejně jako některé nedočkavé dámy otevřou všechna okénka v jeden den. Těšit se můžou třeba na detoxikační masku, mýdlo na vousy a knír, oční krém proti vráskám nebo sprchový gel. (899 Kč, douglas.cz)

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram