Ani zima, ani teplo. Jaký outfit zvolit, když v létě nejsou tropy?

Ani zima, ani teplo. Jaký outfit zvolit, když v létě nejsou tropy?

Počasí je věčné a zároveň i vděčné téma. Dokáže prostě občas pěkně potrápit. Pokud se vám také stává, že si nejste jisti, co si obléci, když je venku zrovna tak nějak nijak, máme pro vás pár tipů, jak podobnou situace hravě zvládnout.

zdroj: pinterest.com

Že si to léto s námi tentokrát pohrává. Pokud i vy občas tápete, co si obléci, když venku není ani teplo a vlastně ani zima, máme pro vás několik tipů, jak tuto situaci při ranním rozmýšlení, co nejrychleji vyřešit. Protože jak tak na to koukáme, rozhodně to bude v příštím týdnu jedna z věcí, o kterých budeme přemýšlet.

Dali jsme tak dohromady pět stylů a kombinací, které toto léto využijete, pokud si nejste jisté, jaké počasí nás čeká. Od lehkých bund, přes hedvábné sukně, džíny či módní sandály.

Lehký kabát, košile a džíny

Džíny budou vždy skvělou volbou, pokud venku nejsou tropy. Bílá košile je sázkou na jistotu a lehký kabát bude pro celý look elegantní tečkou. Doplňte zlatými šperky a do vlasů si uvažte šátek. 

zdroj: pinterest.com

Hedvábná sukně a sako

Midi sukně doplněná semišovou bundou, stylovou mikinou, koženou bundou či klasickým černým sakem bude kousek, který budete chtít nosit celé léto. Pokud bude teplo, zajistí vám díky svému vzdušnému materiálu pohodlí.  Při nižších teplotách doplníte teplejším vrškem, který můžete kdykoli sundat, a přesto se cítit dobře. Nebojte se klasické tenisky či páskové boty vyměnit za vyšší kotníčkovou obuv.

zdroj: pinterest.com

Top s dlouhým rukávem a sandály

Trendy letošního roku ve třech outfitech. Tohle milujeme! Dlouhý rukáv (nejlépe balonový), béžová barva, kalhoty s vysokým pasem a sandály. Tohle je kombinace, ve které nejen že se budete cítit skvěle, ale hlavně v ní budete vypadat skvěle.

zdroj: pinterest.com

Dlouhé šaty a tenisky

Šaty ve všech délkách neodmyslitelně patří k létu. Pokud zrovna není nejtepleji, maxi délka vám udělá největší službu, a to že se jedná momentálně o trendy střih, je jen dalším důvodem si podobné pořídit. Nebojte se k nim vzít své oblíbené tenisky, a pokud máte i veselé a vtipné ponožky, ukažte je!

zdroj: pinterest.com

Celá v bílém

Jen proto, že venku to není zrovna dvakrát zalité sluncem, nemusíte ihned sahat po tmavých a více zimních barvách. Co takhle bílá? All white! Víme, je to občas trochu nepraktické, ale stojí to za to. Nakombinujte různé materiály a doplňte béžovým kloboukem či proutěnou kabelkou. Zlaté doplňky budou tou pravou tečkou.

zdroj: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram