Bio kokosý olej zázrak přírody

Bio kokosý olej zázrak přírody

Bio kokosový olej má neuvěřitelné využití v péči o tělo i v kuchyni

Panenský kokosový olej se vyrábí z kokosovníků ořechoplodých pěstovaných na exotických Filipínách. Krásné místní ženy dokazují, že v takových podmínkách vznikají jen výjimečné věci. Probuďte svoji krásu i vy!

Čerstvé ořechy se ručně sbírají, jejich dužina se naseká, suší na slunci a následně se z ní za studena lisuje vysoce kvalitní a výživný olej s všestranným využitím. Jeho zvláštností je tuhá konzistence, která se přibližně při teplotě 25°C mění na tekutou. Neobsahuje konzervační, syntetické, barvicí ani vonné látky.
Kokosový olej má unikátní vlastnosti a využívá se ve zdravé kuchyni i v péči o tělo.

V kuchyni
Bio kokosový olej se využívá při redukčních dietách. 1–2 lžičky oleje zasytí organismus až na několik hodin.

V kuchyni ho jistě ocení také vegetariáni i vyznavači ajurvédské kuchyně. Pokrmům dodá jemný nádech exotiky. Lze jej využít při restování, vaření i pečení. Je výbornou složkou dezertů, sladkého pečiva, domácí čokolády nebo jiných cukrovinek.

Je lehce stravitelný a osvědčuje se také při léčbě kvasinkových onemocnění. Dá se využít také ke zkvalitnění mateřského mléka, neboť je vhodný i pro kojící matky.

Na tělo
Všímli jste si někdy krásné pleti exotických dívek? Nyní ji můžete mít i vy. Kokosový olej je vhodný pro každodenní péči nejen o suchou a citlivou pokožku celého těla. Je také hypoalergení. Má hydratační účinky a zabraňuje vysoušení kůže.
Po opalování pleť regeneruje a v zimě ji chrání před mrazem.

Můžete jej použít jako balzám po holení či depilaci.

Je výborný i pro masáže. Jeho exotická vůně umocňuje relaxační zážitek.

Na vlasy
Pro zvýšení kvality vlasů jej můžete využít formou zábalů. Bio kokosový olej dodává vlasům lesk a posiluje je. Stačí jednoduše vetřít do suchých vlasů nechat alespoň 10minut působit a vlasy umýt obvyklým šampónem.

Zdroj: saloos.cz
 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram