Blanka Matragi oblékla finalistky České Miss

Blanka Matragi oblékla finalistky České Miss

Tomu však předcházel náročný fitting v Obecním domě, během něhož Blanka Matragi finalistkám udílela cenné rady.

Osobní setkání s Blankou Matragi je vždy velkým potěšením a poctou, kterou však ne každý na vlastní kůži zažije, pokud tedy nepatří ať už ke stálé či jen příležitostné klientele této proslulé módní návrhářky, jež svou originální tvorbou uchvacuje celý svět.

Proto je nám velkou ctí, že díky práci, která nás tolik naplňuje, i my patříme mezi ty, kterým se této možnosti dostává. A to v co možná největším rozsahu, tak abychom vás mohli vždy včas informovat o novinkách, které se pod rukama této inspirativní dámy právě urodily.

O podobných pocitech by ale mohly otevřeně promluvit i finalistky jediné národní soutěže krásy Česká Miss, které právě v těchto dnech rukama Blanky Matragi osobně prochází, neboť česká módní návrhářka do letošního ročníku soutěže, jehož finálový večer proběhne již tuto sobotu 2. dubna, vstoupila nejen jako člen odborné poroty, ale z celkem pochopitelných důvodů se zde realizuje i coby oficiální Fashion partner.

Díky tomu se dívky mohly s paní Blankou nejen osobně poznat, ale i obléknout prvotřídní společenské róby z její aktuální kolekce ELEMENTS, které módní návrhářka speciálně pro příležitost finálového večera Česká Miss 2016 upraví na míru tak, aby každé finalistce padly co nejdokonaleji. Pokud jste si tedy až do tohoto okamžiku mysleli, že výběr desítky šatů v hodnotě hned několika stovek tisíc korun je něco jednoduchého, pak vás z tohoto omylu jednoduše vyvedeme.

Fitting na prvním místě

Nežli si každá z dívek v prostorách Obecního domu vybrala právě ten svůj kousek, ve kterém se v průběhu slavnostního večera představí, musela se podrobit několika hodinové zkoušce pod odborným dohledem módní návrhářky, která finalistkám udělila i několik cenných rad, nejen jak šaty správně nosit, ale také jak s nimi zacházet při chůzi.

Která z dívek si v šatech od Blanky Matragi dojde pro vytoužený titul královny krásy? To se dozvíme již tuto sobotu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram