Born Free: Světoví návrháři i modelky pomáhají charitě speciálními kolekcemi

Born Free: Světoví návrháři i modelky pomáhají charitě speciálními kolekcemi

S projektem Born Free spolupracuje i módní ikona a designérka Victoria Beckham, která pro organizaci vytvořila unikátní kolekci šatů pro matky a dcery. 

Její modely prezentovaly cover girl Vogue Sasha Pivovarova s dcerou Miou, jak můžeme už od 18. dubna vidět ve fotogalerii na Twitteru návrhářky.

Z dalších slavných jmen módního průmyslu jmenujme např. Albertu Ferretti, Alexandera McQueena, Céline, Chloe, DKNY, Diane von Furstenberg, Isabel Marant, J Crew, Marchesu, Marni, Rachel Roy, Stellu McCartney, Veru Wang nebo Versace. Všechny kousky vzniklé speciálně pro charitu Born Free budou k vidění od příštího týdne, zakoupit si je pak můžete od 23. dubna na ShopBop.com

Tvůrčím způsobem se zapojila i supermodelka a filantropka Gisele Bundchen, která do prodeje zařadila vlastnoručně šité oblečení a doplňky pro rodiče a děti. Se svými dětmi pózovaly pro dobrou věc také Karolina Kurkova nebo Doutzen Kroes a celou kampaň nafotil známý fotograf Patrick Demarchelier.

Born Free je soukromou nezávislou iniciativou, která si odvážně klade za cíl zabránit přenosům viru HIV z matky na dítě už do konce roku 2015. Na první úspěchy této organizace se přímo do Afriky jela letos v únoru podívat právě Victoria Beckham.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram