Kolekce koženého zboží a doplňků Bulgari pro sezónu podzim/zima 2023

Kolekce koženého zboží a doplňků Bulgari pro sezónu podzim/zima 2023

Kolekce koženého zboží a doplňků Bulgari pro sezónu podzim/zima 2023 je odvážnou směsicí ikonického designu, živých barev a působivých detailů. Vzdává hold eklektickému duchu ikonického klenotnického domu i svěžímu kreativnímu přístupu. 

Její název KALEIDOSCOPIA evokuje neodolatelnou hru odrazů, barev a světla. Kolekce nás vyzývá, abychom se vydali objevovat bohatost, všestrannost a mnohovrstevnatost každého jednoho kousku značky Bulgari. Nevyčerpatelným zdrojem inspirace jsou římskému klenotnickému domu opět drahé kameny živoucích barev. Jejich charisma je podstatou vzrušujícího a bohatého stylu Bulgari.

Jako první se objevila na pultech butiků kolekce JOYFUL SPRING, která pracuje s úžasnou energií a optimismem jasných barevných tónů. První téma přináší záplavu barev i zbrusu novou kapitolu v nekonečné metamorfóze ikony Serpenti. Tentokrát se točí kolem kabelky Serpenti Forever Bay, která je kompaktním, nepostradatelným a moderním doplňkem. Díky všestrannému tvaru a nastavitelnému řetízkovému popruhu nabízí nekonečné možnosti nošení. Při příležitosti 75. výročí Serpenti přichází nadčasová kabelka Serpenti Forever Top Handle ve zlatém odstínu s uzávěrem ve tvaru hadí hlavy, vykládaným drahými kameny.

Druhá linie VIBRANT SUMMER zaujme novými kouzelnými variacemi materiálů, které dokážou zachytit kouzlo světla. Těšit se můžete na některé z největších ikon z „hadí rodiny“ Bulgari – od Serpentine Vertical Tote, přes Serpentine Pouch, až po Serpenti Forever East-West v třpytivé úpravě Silver Striated nebo ze zářivé teletiny Silver Mirror. Klasický model Serpenti Forever oživuje motiv Coiled Torchon, který je ztělesněním vášně pro nekonvenční materiály i inovativních řemeslných technik, typických pro Bulgari. Odvážný kreativní přístup reprezentují modely Patch Denim, u nichž se denim objevuje jako couture prvek. Kouzlo sezónních outfitů podtrhnou další zajímavé doplňky ve svěžích barvách, jako jsou například nano kabelky Serpenti Reverse Serpentine Pouch. 

Linie ECLECTIC FALL představuje metamorfózu hada prostřednictvím třpytivých úprav materiálu, řemeslných technik inspirovaných šperkařstvím a prvotřídních materiálů. Těšit se můžete na „hvězdné klenoty“ světa zpracování kůží – super exkluzivní kůže krajty python a karung jsou neomezenou platformou pro kreativní experimenty. Jejich kouzlo podtrhují křišťály či metalické cvoky.

zdroj: Bulgari

TEXTILNÍ DOPLŇKY Bulgari jsou jako malé klenoty, které svými barvami dokonale podtrhnou jakákoliv outfit. V nadcházející sezóně září živoucími barvami drahých kamenů a ikonickými detaily. Připravena je také speciální edice věnovaná 75. výročí ikony Serpenti. 

KOLEKCE BRÝLÍ pro sezónu podzim/zima 2023 nabízí spojení šperkařstvím inspirovaných detailů s moderním designem. Uchvátí vás nové modely z nejoblíbenějších linií módního domu Bulgari, jako jsou Serpenti, B.zero1, BULGARI BULGARI Bulgari Aluminium. Těšit se můžete na elegantní tvary i ikonické detaily. Nové kousky nevtíravě kombinují historický odkaz značky s moderními vizemi a výborně vystihují eklektickou identitu Bulgari. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram