Cartier Amulette vyslyší vaše i ta nejtajnější přání

Cartier Amulette vyslyší vaše i ta nejtajnější přání

Můj kámen, můj prsten, můj náhrdelník. Můj osobní talisman v magických odstínech zelené, růžové, červené, modré či černé. Co doopravdy chci? Cartier.

Vzácné kameny jsou již od pradávna nositeli dobrých vlastností, které jim člověk často přisuzuje, a jinak to není ani v případě velice kreativní kolekce Amulette de Cartier, přinášející šperky nadité přímo emocionální silou.

Šperky z kolekce Amulette de Cartier zdobí přírodní drahokamy, nesoucí přání s příslibem jeho naplnění. Každý z nich je jiný a svým způsobem unikátní. Opál, lapis lazuli, malachit, karneol, chryzopras, perleť či onyx, kameny zasazené do vysoce osobních šperků vyzařují svoji energii a magickou sílu každému kameni vlastní.

Opál synonymem spokojenosti

Především je ale klenotem mezi drahými kameny, symbolizující radost ze života a samotného bytí, z náhodných setkání, milých slov i omračujícího úsměvu.

Malachit přínosem štěstí

Malachit, drahokam cestovatelů, pro štěstí a naději, pro velká očekávání, pro všechny životní rady, udělené šance a překvapení, které udělá dojem, a nositeli přinese štěstí na jakékoliv jeho cestě.

Lapis Lazuli dodá nejen klid

Je ale také kouskem nebe na věčnost lapeného v temně modrém drahokamu pro nekonečnou hojnost těch nejvzácnějších pokladů. Příslibu vlídnosti, moudrosti a důvěry.

Bližší informace ke kompletní kolekci Amulette de Cartier jsou dostupné na oficiálních stránkách luxusního francouzského šperkařství, které má své pevné místo i ve vyhlášené pražské ulici Pařížská 2.

 

Zdroj: Cartier

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram