Co oblékají styloví muži v Milánu, Londýně nebo Paříži?

Co oblékají styloví muži v Milánu, Londýně nebo Paříži?

Ve městech módy jsou hojně zastoupeni muži, kteří prostě vědí, co na sebe. Pojďme se podívat na ty nejstylovější outfity, které nám ukázali během fashion weeků. 

 

Co si budeme namlouvat. Italové to umějí! Oblek si obléknou společně s teniskami a vypadá to, jakoby to bylo to první, co po probuzení potkali. Nebojí se pečovat o pleť, starat se o své vlasy. Vyžívají se v botech i pánských doplňcích. Stejně tak se nebojí barev, v klidu je kombinují dohromady, ale nikdy to nepřeženou. Můžeme si povšimnout, že kolikrát mají lepší vkus než italské ženy.  

Jak již bylo naznačeno - Italové jsou gentlemani a vždy upravení. Proto se nebudeme divit, když na Milánském fashionweeku bylo k vidění nejvíce obleků, sak a košilí dopnutých až ke krku.

 

Jak Britky, tak i Britové jsou zase známí pro svou konzervativnost. Sice se nepouštějí do barev tak jako Italové, za to si každý kousek ve svém šatníku poctivě vybírají. Využívají tmavě modrou namísto černé a u bot zase preferují hnědou nebo třeba vínovou. Košile občas vystřídají s potištěnými tričky a místo saka obléknou kardigan. 

 

Paříž nás dostala. A Francouzi okouzlili. Ze všech módních měst je v Paříži nejvíce starších mužů, kteří se rádi oblékají. Úchvatné je jejich kombinování šedé s hnědou. Tady už černou nadobro vyměnili za tmavě modrou a uznejte, vypadá to stylově! Polobotky už jsou k vidění minimálně, nosí se spíše ke sportovním tričkům. Vystřídali je espadrilky, sneakers a plátěné tenisky.

Pánskou módu tedy styloví muži určili jasně. Na černou zapomeňte, nosí se tmavě modrá. Polobotky nechte odpočívat ve skříni a obujte vykrojené espadrilky. A šedé sako v klidu nakombinujte s hnědou košilí. Přivítejte podzimní trendy! 

Zdroj: fashionising.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram