Co potřebuje zralá pleť? Seznamte se s novinkou značky Di Angelo Cosmetics

Co potřebuje zralá pleť? Seznamte se s novinkou značky Di Angelo Cosmetics

Už dávno si nemusíme lhát, protože všichni moc dobře víme, že nikdo z nás nemládne, bohužel. Ale zase už dávno není problém pleti pomoci a její stárnutí alespoň zpomalit.

zdroj: Di Angelo Cosmetics

Po dosažení věku 35 let nebo se zpozorováním prvních hlubších vrásek lze pokožku označit za zralou. Právě taková pokožka vyžaduje opravdu efektivní péči, která má nejen omlazující, ale také regenerační a hydratační účinky. A přesně takové požadavky splňuje novinka od značky Di Angelo anti-agingové sérum Intense Stem Cell Serum. Toto sérum je vhodné k aplikaci na obličej, krk i dekolt, a navíc také chrání pleť před oxidačním stresem a vnějšími agresory.


 

INTENSE STEM CELL Serum 2 450 Kč

zdroj: Di Angelo Cosmetics

Jak Intense Stem Cell Serum funguje? Hlavní účinnou složkou tohoto anti-agingového séra jsou kmenové buňky získané ze švýcarských jablek vzácné odrůdy Uttwiler Spätlauber, která roste ve švýcarských Alpách. Tyto jabloně jsou známé především pro schopnost regenerace svých vlastních buněk. A právě tak působí i na buňky kožní. Tedy zpomaluje jejich stárnutí a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy. Účinek těchto specifických kmenových buněk se na pokožce projeví zpevněním, viditelným vyhlazením vrásek a drobných linek i zpomalením jejich další tvorby. Bílkoviny, které tato odrůda obsahuje, při aplikaci na pokožku dokážou proniknout do nejhlubších vrstev epidermis, kde prodlužují životní cyklus kožních buněk a zároveň je chrání před negativními vnějšími vlivy. Ideální kombinace pro zralou pleť.

zdroj: pexels.com

A možná se také někdy i vám stane, že při péči o pleť zapomínáte na krk a oblast dekoltu. Toto sérum můžete, nebo tedy spíše musíte, aplikovat také na krk a dekolt, protože i na těchto místech se nejvíce projevují známky stárnutí v podobě jemných linek a vrásek. A vzhledem k tomu, že výsledky jsou viditelné již po první aplikaci, věřte, že právě na těchto místech to velice oceníte. To má na starost sodná sůl kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Ta totiž zajišťuje hloubkovou hydrataci, zjemnění a vyplnění povadlé kůže. Její účinky jsou významně posíleny díky obsahu glycerinu. Skvělá kombinace také pro zvláště u suché, velmi suché a dehydrované pokožky.

Další významnou aktivní látkou anti-agingového séra Intense Stem Cell Serum je extrakt z červené mořské řasy puchratky kadeřavé, známé také jako irský mech. Tato mořská řasa má silné antioxidační vlastnosti a je bohatá na nenasycené mastné kyseliny, minerály, vitaminy skupiny B a vitamin C. Pokožku efektivně chrání před oxidačním stresem a zpomaluje projevy jejího stárnutí.

Toto sérum z řady INTENSE bude uvedeno do prodeje 5. května 2021.

zdroj: Di Angelo Cosmetics

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram