Darujte krásu a zdraví

Darujte krásu a zdraví

Dárek k narozeninám se dnes vybírá opravdu nesnadno. Většinou oslavenci přejeme hodně štěstí, spokojenosti a zdraví, ale jaký dárek tato přání skutečně vystihuje?

Když gratulujeme oslavenkyni k narozeninám, s potřesením ruky přejeme hodně štěstí, spokojenosti a hlavně zdraví. Vymyslet dárek k narozeninám, který by tradiční frázi splňoval je někdy nelehké. Co věnovat obdarovanému pro zdraví a pro spokojenost a hlavně pro samotnou radost z dárku? Zkuste darovat něco krásného pro krásu, něco zdravého na zdraví a hlavně něco, co obdarovaná nečeká.

Maminkám k narozeninám nebo jen tak
Co má ráda každá maminka? Je to slovo, je to objetí, je to ujištění, že jí máte rádi. A je škoda, že si na maminky často vzpomeneme, jen když mají narozeniny nebo svátek. Jiné dárky dávají synové, jiné dcery. Tušíte správně – synové většinou shání elektroniku, telefony a chytré pomocníky do kuchyně. Dcery se snaží mamince nenápadně dárkem zprostředkovat to, co je dnes moderní, jakou kosmetiku používat, jaké potravinové doplňky jsou dnes „in“. Pravda je, že moderní trendy jdou kupředu a ne všechny maminky je „stíhají“. Když si na kosmetiku netroufáte, zkuste přemýšlet dál. Byla maminka někdy na masáži? Dnes není problém koupit dárkový certifikát na nejrůznější masáže a zkrášlující nebo relaxační procedury. Oblíbené jsou klasické thajské masáže, ale třeba taková čokoládová, kávová nebo medová masáž má také něco do sebe. Jestli si obdarovaná nepotrpí na masáže, vyberte jiný relaxační zážitek – bylinné koupele, zábaly, sauny nebo třeba kompletní změnu image. Přidejte k dárkovému certifikátu pro vaši maminku kytičku a víc říkat nemusíte.

Kamarádce
Dárky kamarádce se kupují nejsnáze. Většinou si stačí představit, co bychom chtěly dostat my samotné a obdobný dárek pořídit i kamarádce. Pozor ale na nákupy oblečení a módních doplňků. Pokud budete vybírat dárek podle svého vkusu, nemusíte se vždy trefit. I kosmetika a parfémy jsou záležitost ošemetná, a pokud si nejste skutečně jistá značkou, raději neriskujte. Dobrým řešením jsou dárkové poukazy do oblíbené parfumerie nebo butiku. Dnes je nabízí téměř každý obchod a budete tak mít jistotu, že si kamarádka vybere něco, co se jí bude opravdu líbit.

Babičko, přeji ti zdravíčko…
Jistě svou milou babičku znáte. Opravdu jí chcete dát nové bačkory nebo dárkový koš? Dejte jí aspoň kousek z toho, co jí přejete. Darujte babičce kousek krásy a zdraví, které je přeci jen nejdůležitější. Darujte něco, co by nedovolila sama sobě koupit, ať už kvůli pocitu, že to nepotřebuje nebo že je to škoda peněz. Poukaz na pobyt do lázní, na exotické wellness procedury nebo do luxusní restaurace ji určitě potěší.

Zdroj: esennce.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram