Deset nových účesů Matrix Converge: zkuste účesy postavené na přitažlivosti protipólů!

Deset nových účesů Matrix Converge: zkuste účesy postavené na přitažlivosti protipólů!

Global Design Team světově největší americké kadeřnické značky Matrix

Trend kolekce účesů Matrix Converge nachází perfektní rovnováhu mezi protikladnými stranami. Inspiraci pro účesy hledá v módě, v architektuře ale například i v kulinářství.

Maskulinní a femininní styly, kůže v kombinaci s drahými látkami, minimalismus a extravagance, hra opačných stran, která definuje neustálé proměny stylu. Kontrast ledového s hořkým, sladkého se slaným, barvitého se šedivým, ve vaření už tradičně opačné chutě vytvoří perfektní rovnováhu. Interakce různých materiálů, pozornost věnovaná každému detailu, tradice a moderna tvarují budoucnost designu. A v tomto duchu protikladů se nese také nová kolekce s účesy Matrix Converge.

Nový účes č. 1: Charakteristika účesu: Odlesky bronzu a pečlivý střih vytvořený technikou prostříhávání nechává vrchní část v pohybu. 
Nový účes č. 2: Charakteristika účesu: Ostrý beztížný tvar kombinuje rozcuchanou ofinu a krátce střižené boky. Hnědá a bronzová se setkávají v odvážném umístění, které se přizpůsobuje křivkám hlavy. 
Nový účes č. 3: Charakteristika účesu: Hladké, smyslné vlny padají do zvlněných vrstev v harmonickém kontrastu měděných a hnědo-měděných tónů, které navzájem vyzdvihují svou jiskru.
Nový účes č. 4: Charakteristika účesu: Protikladné textury splývají v jedno. Sofistikované vlny explodují do tvaru cukrové vaty pro velkolepý dramatický efekt. 
Nový účes č. 5: Charakteristika účesu: Uhlazená a lesklá boční strana doslova exploduje do kudrnaté smršti inspirovaného stylem Madame Pompadour. Účes je jako organizovaný nepořádek, kde hranice kde do sebe postupně přechází učesané a rozcuchané. 
Nový účes č. 6: Charakteristika účesu: Vrstvená textura a červenofialové odlesky dodávají tomuto mikádku živou osobitost. 
Nový účes č. 7: Charakteristika účesu: Hranatý tvar na oblém základě přináší módní styl á la Grace Jones, který je nečekaně lichotivý a překvapivě nositelný. 
Nový účes č. 8: Charakteristika účesu: Šik mikádo v kontrastních tónech vyniká nezvyčejně širokou ofinou, která nenápadně vyzdvihne črty tváře modelky. 
Nový účes č. 9: Charakteristika účesu: Neutrální blond odstíny dodávají teplé měděné barvě dimenzi a hloubku. Nekonvenčně střižené vrstvy zaručují rozmanitý styl. 
Nový účes č. 10: Charakteristika účesu: Půlkruhové umístění barvy a setkání různých textur rozpoutávají pohyb v kompozici, kde pletené prameny střídají hladké. 

Značku Matrix najdete v portfóliu značek L`Oréal. Matrix založil v roce 1980 manželský pár amerických kadeřníků ? Arnie a Sydell Millerovi. Jejich cílem bylo nabídnout kadeřníkům ucelenou řadu produktů, které by jim pomohly rozvíjet byznys a poskytovaly nástroj pro předvedení jejich talentu a kreativity. Nyní, o více než dvacet let později, jsou jejich původní myšlenky stále živé a Matrix je jedničkou mezi profesionálními vlasovými produkty ve Spojených státech. Značka Matrix nabízí veškerou podporu, kterou kadeřníci potřebují: od kvalitních a cenově dostupných produktů po ucelené vzdělávání na míru a kompletní marketing s využitím přímo v salonech. Tato značka opravdu rozumí profesionálním kadeřníkům.

Matrix je velmi silný na poli vzdělávání a pomáhá profesionálům stavět na jejich dovednostech a dále je rozvíjet, a to díky jedinečnému školícímu programu. Jeden z největších školících týmů v oboru spolupracuje s profesionálními koloristy, vlasovými stylisty a majiteli salonů. Společně pomáhají plnit sny, měnit nejen vzhled zákazníků salonů, ale i celé životy. Nejznámějšími řadami značky Matrix jsou Amplify, Color Smart, Sleek.look, Curl Life, Vavoom, Trix, SoColor.beauty, Color Sync, V-light, Opti.smooth a Biolage.

 

Zdroj obrázků a informací: L`Oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram