Doplněk stravy jako novinka dieNikolai: OPC antioxidant z mouky z hroznových jader

Doplněk stravy jako novinka dieNikolai: OPC antioxidant z mouky z hroznových jader

Rakouská biodynamická značka kosmetiky dieNikolai, známá maximálním využitím veškerých vlastnoručně vypěstovaných surovin, přichází s unikátním doplňkem stravy přímo z vinohradu ve Wachau: OPC antioxidantem!

OPC je nejsilnější ze všech známých antioxidantů současnosti a je přibližně 20x silnější než vitamín C. OPC představuje směs látek s unikátními vlastnostmi, jenž jsou prospěšné pro naše tělo. Tento antioxidant se nachází v ovoci, ale většinou v částech, které nekonzumujeme (jádra, slupka, apod.)

dieNikolai uvádí na trh jedinečný OPC preparát s certifikací Demeter, který je vyroben pouze z mouky z hroznových jader a BIO jablečné vlákniny (jako pojivové látky). OPC preparát dieNikolai představuje nejčistší a nejpřirozenější formu, jak vnitřně podporovat a posilovat lidské tělo.


OPC antioxidant dieNikolai je k dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 600 Kč (120 tablet)

Antioxidanty jsou přirozené látky, které pomáhají neutralizovat volné radikály, které jsou škodlivé pro naše tělo. OPC předchází stárnutí pleti a podporuje přirozený anti-aging, zabraňuje tvorbě zánětů, posiluje imunitní systém a má příznivý vliv nejen na krevní tlak, cholesterol, ale také na pleť a vlasy.

  • Přirozená ochrana pro tělo, vlasy i pokožku
  • Podporuje imunní systém a krevní oběh
  • Má pozitivní vliv na krevní obraz a cholesterol
  • Redukuje antioxidační stres a zabraňuje vzniku zánětům

Certifikace Demeter a žádné přidané látky

Mouka z hroznových jader pro tento produkt je získávána z vinných hroznů, které pocházejí z vinic v rakouském Wachau. Díky tomu získal produkt certifikaci Demeter. Pojivou látkou je bio jablečná vláknina. Tablety neobsahují žádné obalové kapsle ani jiné syntetické látky.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram