Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Všem bylo jasné, že o Matce draků ještě uslyšíme. A také že ano! Emilia Clarke, jedna z hlavních představitelek Her o trůny, přišla s nečekanou zprávou. Stala se totiž oficiálně první světovou ambasadorkou značky Clinique. Ach ta tajemná Daenerys!

15. ledna totiž tato kultovní značka krásy oznámila na svém instagramu, že novou a úplně první ambasadorkou kampaně pro Clinique iD se stává již zmíněná Emillia Clarke.

Tato řada je unikátní v tom, že nabízí vlastní hydratační systém, který je k dispozici ve 20 různých kombinacích, a to na základě specifických požadavků a potřeb vaší pleti. Lze si tak jednoduše vytvořit péči ušitou na míru. Na míru vaší pleti. 

Pokud vás trápídrobné linky a vrásky sáhněte po koncentrátu plném aktivních látek, jako je například syrovátkový protein. Ten při pravidelném používání pleť vyhlazuje a zároveň vypíná. Naunavenou pleť je jako dělaný koncentrát s taurinem. Ten se postará o to, aby vaší pleť povzbudil a dodal jí novou dávku energie. Toužíte-li po sjednoceném tónu pleti, vyzkoušejte rozjasňující koncentrát Clinique iD. Obsahuje extrakt z kořene anděliky japonské. Ta pleť nádherně rozjasní a vyrovná barevný tón pleti. Naopak koncentrát s obsahem AHA kyselin minimalizuje viditelnost rozšířených pórů. Při pravidelné aplikaci vám tak bude odměnou viditelné zlepšení textury pleti. Posledním barevným zázrakem je koncentrát s obsahem probiotických kvasinek. Ty vaši pleť zklidní, dodají jí potřebný komfort a současně zminimalizují začervenaní pleti. 

Všechny tyto koncentráty se kombinují s přípravky základní péče Clinique. Tím je lehký gel na vodní bázi, hydratační emulze, matující gel a nově také tónovaný BB-gel. Je jen na vás, jak si péči poskládáte podle potřeb vaší pokožky. 

clinique.cz, pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram