Fashion must have: Proplujte červencem v jistotě a pohodlí

Fashion must have: Proplujte červencem v jistotě a pohodlí

Abyste si léto užili naplno, je zapotřebí obklopit se věcmi, které vám dodají pohodlí a pocit jistoty. Máme pro vás pár letních must have tipů.

Aby každé naše letní dobrodružství proběhlo přesně podle našich představ, je potřeba zajistit si k němu pár základních potřeb. Ruku na srdce, běhat na výlety v extra pohodlných botách, mít repelentní sprej, který funguje i sluneční brýle, které skutečně chrání váš zrak, to jsou věci nedocenitelné. Tady jsou módní a kosmetické "must have", díky kterým si tohle léto užijjete v naprosté jistotě z čehokoliv neznámého.

Ačkoliv je to šedesát let od vzniku první boty Dr. Martens, jejich osobnost a hodnoty zůstaly od počátku stejné. Přesto každý rok přichází s novými postupy, jak udržet své boty a sandály moderní a trendy. Můžete si být jisti, že vám v nich bude maximálně pohodlně a zdoláte v nich cokoliv si tohle léto zamanete.

Repelentní sprej Nobilis Tilia, Sluneční brýle Opticlab, Svíčka Love Time - Puaree, Opalovací mléko The body shop, Sandály Dr. Martens

 

Krásné letní šaty s propínáním v téměř celé délce z jemně vyšívané biobavlny a s vypasovaným střihem jsou laskavé k přírodě i k vám.

Vyšívané šaty Anita z bio bavlny 4 490 Kč, dostupné na greenbutik.cz

 

Nobilis Tilia zařadila do svého portfolia další novinku - přírodní repelent ve spreji s certifikací CPK. Obsahuje citronelu, levanduli a kadidlovník, jejichž vůně je milá našim čichovým vjemům, odpuzuje však komáry, klíšťata a jiný nepříjemný hmyz. Na rozdíl od klasických olejových repelentů má Repelentní sprej speciální jemnou emulzi, díky které se může používat jak na pokožku, tak na oblečení bez stop mastnoty.

Repelentní sprej: 100 ml 299 Kč, k dostání na eshop.nobilis.cz

 

TIP REDAKCE: Díky exotické vůni květiny Tiaré, kokosového oleje a bio kakaového másla se při nanášení tohoto dvoufázového oleje během chvilky ocitnete na sluncem zalité pláži ostrova Tahiti. A vaše pokožka zažije skutečnou dovolenou! Postarají se o to modrá spirulina a alantoin, které pokožce dodají potřebné enzymy a aloe vera, která ji zregeneruje nejen po slunění. Sezamový olej a výtažky z rostliny Gotu Kola, stimulující produkci kolagenu, pokožce pomůžou v boji proti striím a ovesné hedvábí i lecitin jí dodají další výživné látky. Díky tomuto oleji bude vaše pokožka krásně elastická, vyživená a sametová. 98% přírodní, 0% silikonů, 0% parabenů, 0% minerálních olejů.

Dvoufázový tělový olej Chocolate & Tiaré Infusion 325 Kč, dostupný na puaree.cz

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram