Fashion must have: prosinec ve znamení pravých Vánoc

Fashion must have: prosinec ve znamení pravých Vánoc

Horké svařené víno, pohádkové odpoledne, zasněžené ulice a domy kolem vás. K tomu krásné drobnosti, huňatý svetr a z každého okna zářící světýlka. To je prosinec. To jsou ty pravé Vánoce, ať se děje cokoliv.

zdroj: pinterest.com

O sněhu si možná budeme muset nechat jen zdá, i když naděje umírá poslední, zatímco huňatý svetr, ideálně s obrázkem soba, seženete již za pár dní nejenom online. K němu stylovou šálu, která vám dopřeje maximální teplo, pořídíte u české značky MIK, za kterou stojí návrhářka Jana Mikešová.

Prosinec také přináší pravé ranní mrazíky a s jejich příchodem bychom se měli vybavit kvalitní a pečující kosmetikou, která naši pleť bude vyživovat a hýčkat. To stejné platí pro rty. Vyzkoušejte například novinky s konopným olejem značky Dermacol, které hydratují a hluboce vyživují. K tomu jako bonus otestujte organický make-up značky Physicians formula a dosáhnete dokonalého krytí za cenu jedinečné přírodní kosmetiky.

zdroj: archiv značek

Decentní a krásné šperky jsou základem pravé šperkovnice každé dámy. Ať už na vánoční oběd s kolegy, na romantickou schůzku nebo pro vaši milou pod smrček. Česká klenotnická značka ALOve má nádherný výběr, kde vás omámí nejenom diamantové šperky ve tvaru hvězdiček.

Pro chvíle pohody u dobré knížky nebo napínavého filmu nezapomeňte na horké nápoje, jako je svařené víno, které můžete dochutit směsí kvalitního koření značky Marks & Spencer. A když budete spokojení, vezměte si rovnou i „bublinky“ na poslední den v roce. Hlavně si tyto Vánoce udělejte opravdu pěkné v blízkosti svých nejmilejších. Zasloužíme si to všichni.

TIP redakce: KABELKY Z EKOLOGICKÉ KŮŽE 

Představujeme Vám kabelky a batohy z nové ekologické řady. Ekologická kůže, ze které jsou vyrobené, je biologicky odbouratelná a při její výrobě bylo použito mnohem méně vody a energie. Pokud vám záleží na životním prostředí a hledáte kabelku nebo batoh na podzim, tato řada je pro Vás idelání. Najdete na www.wittchen.cz

Zdroj: wittchen.cz


Zdroj: wittchen.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram