Grund představí bytový textil navržen couturierem Osmany Laffitou

Grund představí bytový textil navržen couturierem Osmany Laffitou

Společnost Grund představí kolekci koberečků od návrháře Osmana Laffity

Z malé rodinné firmy, kterou založili manželé Grundovi v roce 990 se vyvinula firma, která přináší módu do našich bytů a především koupelen. Nejenže design jejich výrobků osvěžuje naše interiéry, ale díky společnosti Grund nyní můžete svůj obývací pokoj nastylovat efektním černobílým kobercem od Blaky Matragi, nebo si v koupelně užívat hebkost a krásu koupelnové předložky podle jejího výtvarného návrhu.

 
Na úžasném koberci nám dokonce Blanka Matragi pózovala, když jsme s ní dělali náš poslední redakční rozhovor. Přemýšlím, jestli se teď kvůli zachování kontinuity máme snažit v redakci ke stejnému pózování přemluvit také Osmana Laffitu. Právě ve spolupráci s couturierem Osmany Laffitou teď totiž vznikla nová série luxusních koberečků zaštítěných firmou Grund. Kolekci luxusních koberečků představí společnost Grund a Osmany Laffita již tento týden. A nepůjde jen o představení samotné kolekce koberečků. Osmany Laffita představí také šaty, které vychází ze vzorů této kolekce.

Na co se můžeme těšit?
Rozhodně nejen na skvostný design spojený s prestižním jménem. Už kolekce bytového textilu, koberců a koupelnových předložek od Blanky Matragi, se díky společnosti Grund pyšnila vysokou kvalitou. Koupelnové předložky jsou vyrobeny z rychle schnoucí a výborně savé vysoce kvalitní akrylátové příze. Předložky jsou opatřeny protiskluzovou bezpečnostní vrstvou, která nedegraduje ani v procesu praní doma v pračce při 40 stupních Celsia.

Nádherný černobílý koberec Blanky Matragi nebo její koupelnové předložky, které jsou součástí nabídky firmy Grund si můžete stále pořídit a ještě, než firma Grund představí svoji kolekci s Osmany Laffitou tak získat svůj první designový bytový kousek, na který pak můžete hned navázat s exkluzivní novinkou.

 

Zdroj obrázků: sortiment výrobků Blanka Matragi for Grund, fotografie z rozhovoru s Blankou Matragi Moda.cz 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram