H&M představuje novou sekci BEAUTY - co v ní najdeme?

H&M představuje novou sekci BEAUTY - co v ní najdeme?

H&M vytahuje z kapsy další trumf. Před lety byla jejich kosmetikcá řada naprosto běžná, dnes ale přicházejí s beauty sekcí naprosto obměněnou a vylepšenou!

Dříve byla beauty řada řetězce H&M ve všech prodejnách běžně dostupná. Pak postupně vymizela a dnes se vrací s velkým éntrée! Narozdíl od předešlých kolekcí, kde kvalita pokulhávala a ani zdaleka nedosahovala ani na ceny, aktuálně je BEAUTY sekce znovu zařazena do sortimentu v kompletně obměněné sestavě, složení a také s mírně navýšenými cenami. 

Obnovená sekce BEAUTY H&M pokryje kompletní potřebu všech produktů pro denní í večerní líčení. Od řasenek a makeupu, přes gel na obočí, rtěnky s rozdílnými finishy až po designové obaly tvářenek. Upřímně? Už jenom kvůli tomu skvělému balení by si minimálně jeden z produktů zasloužil patřit do vaší kosmetické sbírky!

H&M zařadilo do prodeje také pečující kosmetiku, která je od prvního pohledu důvěryhodná a stejně jako u kosmetiky dekorativní, i u pečujících produktů máme jistotu, že se na poličce v koupelně budou nádherně vyjímat. 

Zdroj: hm.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram