Herečka Emma Roberts navrhla módní kolekci inspirovanou fascinujícím světem snů i svým vlastním stylem

Herečka Emma Roberts navrhla módní kolekci inspirovanou fascinujícím světem snů i svým vlastním stylem

Kousky inspirované Emminými osobními módními preferencemi a fantaziemi představují vzrušující kombinaci tradičních západních stylů a módních prvků 50. let.

Americká herečka vytvořila kolekci ve spolupráci s online prodejcem ABOUT YOU, která je k dostání ve všech 26 online obchodech módního prodejce včetně možnosti doručení po celém světě.

ABOUT YOU rozšiřuje své portfolio o další mezinárodní spolupráci: díky herečce a producentce Emmě Roberts spolupracuje tento módní online obchod s další světoznámou osobností. Emma nejenže svými filmy a televizními seriály oslovuje mladou a módně uvědomělou cílovou skupinu ABOUT YOU, ale zároveň ji ovlivňuje svým sebevědomým osobním stylem.

"Ze spolupráce s Emmou Roberts jsme nadšeni. Emma je úspěšnou a talentovanou osobností, která již léta inspiruje mladé ženy po celém světě. Pro naši společnou kolekci měla jasnou vizi a projevila plné nasazení. Emma sama připravila outfity pro focení kampaně a navíc také společně se svou sestrou Grace navrhla charakteristické logo této kapsulové kolekce," říká Sofia Hagemeier, vedoucí exkluzivních spoluprací v ABOUT YOU.

Emmin styl lze nejlépe popsat jako ženský a hravý s vintage nádechem, což se odráží i v exkluzivní kolekci ABOUT YOU. Uvolněný kovbojský styl se zde setkává s elegantním vzhledem 50. let a vznikají tak módní kousky, které jsou přesně podle Emminy fantazie a představ.

"Nemohla bych být šťastnější, že se mohu podělit o svou kolekci s ABOUT YOU! Tato kolekce ukazuje všechny stránky mé osobnosti ženskost, vintage charakter, ale především hravost. Vždy jsem chtěla vytvořit něco, co by ztělesňovalo vše, co ráda nosím a v čem se cítím sebevědomě, takže jsem z této příležitosti opravdu nadšená," vysvětluje Emma Roberts.

Výsledkem je fascinující svět snů inspirovaný její láskou ke knihám a příběhům s abstraktním názvem ‘Daahls’ by Emma Roberts. Jako pravý knihomol si herečka oblíbila módní trend "akademické estetiky", který se nese v duchu Ivy League knihoven a školních uniforem. To se odráží i v její kolekci: pletené vesty a polokošile, univerzitní trička a mikiny a nechybí ani potisky knižních klubů a výrazné límce, které dodávají kolekci elegantní retro nádech. Celkově se kolekce vyznačuje přírodními materiály, jako je bavlna, lyocell a len, ve veselých odstínech, jako je růžová, džínově modrá a červená barva. Všechny kousky představují dokonalou kombinaci ženskosti, pohody a zároveň hravosti. Denim a kostkované vzory s vintage vyšisováním a potisky podkovy vzbuzují dojem ležérního westernového vzhledu, zatímco ženské střihy a roztomilé detaily, jako jsou mašle a volánky, kolekci krásně doplňují. Focení kampaně s názvem "Sugarland" se nese právě v tomto duchu a zobrazuje Emmin vysněný svět. Fotograf Felix Cooper vytvořil ve studiu v Los Angeles sladkou říši divů, která kombinuje prvky Divokého západu s retro elegancí předměstí. Toho bylo dosaženo použitím kovbojských rekvizit, jako jsou kaktusy a prvky rodea, v kombinaci se zábavným stylingem 50. let.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram