Hermès - nová kolekce látek a tapet 2015

Hermès - nová kolekce látek a tapet 2015

Francouzská značka Hermès má úžasný dar svými kolekcemi vyprávět a předávat příběhy. Tisíce pohádkových příběhů zachycuje i nová kolekce látek a tapet doplněná o stolky a stoličky pro rok 2015.

Tkaniny a tapety Hermès jsou pozváním k objevení tisíce pohádek, vytvářejících vlastní svět, kde se ruku v ruce snoubí materiály a know-how. Oko napomáhá ruce a pohled vede gesto, vytvářejíc ilustrace, barvy a potisky, jež jsou ve zájemném dialogu. Doplňují se, ladí spolu.

V rámci milánského týdne designu proběhla prezentace nových textilií a tapet Hermès, spolu se stolky Satellites a stoličky Carré d’assise 65.

Kávové stolky Satellites ve třech různých velikostech umožňují hravě znovuobjevit náš životní prostor. Jejich variováním můžete vytvořit ucelený kus nábytku, ale fungují i jako tři samostatné jednotky. Sluneční paprsky se lámou o desku z mramoru nebo onyxu, do interiéru tak odráží světlo v různých odstínech slonové kosti a hnědé. Krása se stává synonymem jednoduchosti.


Byť inspirovány velikostí ikonických hedvábných šátků Hermès, jsou dnešní nízké stoličky Carré d'assise menší, a tak i snadno přenosné. Přichází ve dvou různých výškách, díky čemuž mohou sloužit i jako konferenční stolky. Stejně jako starší bratr Canaletto mají nohy z ořechového dřeva. Potah může být kožený nebo z textilií vyprávějících příběh, založený na různých vzorech a motivech. Carré d'assise jsou stavebnicí, ve které není nic předem dáno.

Zdroj: Hermès

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram