Hunter! Kultovní holínky, jež ovládly celý svět!

Hunter! Kultovní holínky, jež ovládly celý svět!

Hunter je tradiční britská značka, která vznikla již v roce 1856 a do dnešní doby si udržela své klasické hodnoty

Hunter je tradiční britská značka, která vznikla již v roce 1856. Do dnešní doby si udržela své klasické hodnoty, klade důraz na stoprocentní kvalitu materiálu a připustila do své kolekce moderní vlnu inspirace 21. století. Seznamte se s jejich originální kolekcí oblíbených holinek nejen do jarních plískanic. Krásné modely za akční ceny najdete zde!

Svým zákazníkům nabízí  Hunter širokou škálu všech barevných kombinací holínek té nejvyšší kvality. V poslední době se Hunter holínky staly módním hitem a každá známá celebrita, která se zajímá o módu je vlastní a nosí. Mezi nejznámější patří Kate Moss, Lindsey Lohan, Kirsten Stewart a mnoho dalších. Inspirujte se!

Použití kvalitních přírodních kaučukových sloučenin zaručuje jejich dlouhodobou životnost, stálost tvaru a barvy. Při výrobě designéři využívají všech dostupných anatomických prvků. Využijete je nejen do lesa na houby, na festivaly a do jarních plískavic. Stejně tak je můžete nosit jako módní obuv do města k baloňáku nebo šatům!
Tato nesmrtelná obuv povýšila mezi 
"must have" módní kousky, které nesmí chybět v šatníku žádné trend setterky!

Své oblíbené "hunterky" můžete doplnit módními Hunter ponožkami, které změní celkový look dle nálady! Nebojte se kombinovat!

 

Zdroj: tamsinlondon.cz

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram