Jak se obléci na svatbu jako plnoštíhlá žena s velikostí XL

Jak se obléci na svatbu jako plnoštíhlá žena s velikostí XL

Blíží se jaro a svatební sezóna pomalu začíná. Máte už pozvání na svatbu, ale nemáte typickou postavu hubené modelky a netušíte, co na sebe? My vás rádi inspirujeme! Mít nějaké to kilo navíc, prostě žena krev a mléko, není přece žádný hřích!

zdroj: pixabay.com

Každá žena je krásná a na velikosti dámského oblečení už dávno nesejde. Důležité je, že se ve svém těle cítíte dobře. A na svatebním dni vám to bude náramně slušet. Jaké šaty na váš typ postavy bude nejlépe sedět a jakou barvu vybrat, abyste nepoutala příliš pozornosti, kterou si zaslouží hlavně nevěsta.

Střih a barva

Je to jednodušší, než se zdá, ale stačí zvolit volnější střih šatů a budete působit velmi elegantně. Na svatbu je nejlepší zvolit jemné tóny, jako je světle růžová, meruňková, blankytná, zelenkavá nebo přírodní tóny barvy pleti. Na svatbu je nevhodná bílá nebo černá barva, nejste nevěsta a nejdete ani na pohřeb.

Modré květované šaty Lady V London Lyra/ blankastraka - 1690 Kč

Marciano all over print dress/ guess - 2945 Kč

Krátké nebo dlouhé

Délka závisí na ročním období, pokud je svatba začátkem jara nebo koncem podzimu, bude vám asi chladněji a delší šaty jsou z toho vhodnější. Naopak v teplých letních dnech je lepší méně látky, ať je vám příjemně.

Květinové orientální šaty Boohoo/ tamsin - 1299 Kč

Šifónové maxi šaty Boohoo/ tamsin - 2000 Kč

Kde nakupovat a jakou zvolit barvu

Ženy s plnoštíhlou postavou mohou nakupovat například na City Goddess, BOOHOO, Lady Vintage nebo Sheego. S barvou je to složitější, záleží, zdali jste družička nebo svatební host. V případě družičky je na místě se přizpůsobit přáním nevěsty nebo zvolit barvu, ve které se svatba koná. V případě hosta můžete vybírat barvu podle vaší pleti nebo vlasů. Blondýnkám sluší růžová, tyrkysová, broskvová a fialová. Brunetkám tmavě modrá, oranžová, žlutá nebo krémová. Černovlásky zase vyniknou v červené, bílé, ale i růžové. Zrzkám skvěle padne zelená, tělová nebo vínová.

Červené šaty Sheego/ remixshop - 1095 Kč

Zelené šaty/ ewoman - 1549 Kč

Pouzdrové šaty z krajky/ bonprix - 999 Kč

Šaty z viskózy reserved - 799 Kč

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram