Jedinečné šaty plné osobitosti – to je nová kolekce Ritore F/W 2014

Jedinečné šaty plné osobitosti – to je nová kolekce Ritore F/W 2014

Hledáte šaty, které přesně vystihují vaši osobnost? Právě jste je našla! Ritore vám představuje novou kolekci dámských šatů pro Podzim/Zimu 2014 inspirovanou nejsilnějšími vlastnostmi cílevědomých žen.

RITORE, česká designerská značka, aneb duo designérů Emili Swider a Ricardo Torini, specializující se na limitované kolekce luxusního dámského oblečení a kožené doplňky pro všechny milovníky minimalismu, vám přináší další jedinečnou kolekci tentokrát businessových šatů pro Podzim/Zimu 2014.

Každý z modelů vás jistě uchvátí svou rafinovanou jednoduchostí a propracovanými detaily. Vyberte si ty pravé šaty, které podtrhnou vaši osobnost. Každá jsme jiná, máme jiné cíle a jiný přístup k životu a tak i modely z této kolekce stejně jako fotografie, mají poukázat na odlišnost lidí s vlastním cílem. Fotografie vzešly ze spolupráce více fotografů a jejich motivem bylo zachytit krásné vlastnosti cílevědomých žen pohledem jednotlivců. O úžasné vlasové kreace se postaral talentovaný kadeřník a stylista Patrik Hagara.

S jakým modelem či fotografií se ztotožníte vy?

 

POVZNESENÁ
Povznesenost vystihují nadčasové černobílé šaty pouzdrového střihu, které zdůrazňují ženskost a noblesu ve velkém stylu. V těchto šatech nejen že zaujmete své okolí, ale můžete se stát inspirací vašim blízkým. Šaty je vhodné doplnit stylovým opaskem, který vždy povýší o úroveň výš.

 

DOMINANTNÍ
Dominantnost vám propůjčí elegantní černobílé šaty, pouzdrového střihu, jenž je zajímavý pro své členění kontrastním materiálem. Vytváří tak okázalou souhru mezi černou a bílou. Šaty působí velice nadčasově a dodají vám pocit smyslnosti i sebejistotu. Tyto šaty se nesou v minimalistickém duchu, který je pro ně charakteristický a proto je vhodné doplnit je osobitým opaskem značky Ritore. Jsou vhodné pro náročnější dámy, které si potrpí na kvalitu a luxus, který je jim dopřán nejen díky kvalitním materiálům.

EMPATICKÁ
Empatii zachycují rafinovaně členěné šaty, které opticky zeštíhlují. Podtrhněte a ukažte své ženské linie světu v kvalitním a příjemném prodyšném materiálu, který vám zajistí pocit sebejistoty a pohodlí. Díky svému elegantnímu stylu a luxusnímu provedení, jsou šaty vhodné nejen do zaměstnání ale třeba i na pracovní večírek nebo významnou akci. Jednoznačně šaty doplňte padnoucím opaskem, který jim dodá jiskru a skvěle zdůrazní vaši ženskost.

PRŮBOJNÁ
Průbojnost je ukryta v extravagantních šatech elegantního pouzdrového střihu, které jsou velice osobité pro své zajímavé detaily a složité členění, díky kterému skvěle podtrhují ženské křivky. Šaty jsou vhodné pro náročnější dámy, které si potrpí na originalitu a jedinečný vkus. V kombinaci s moderním opaskem, který je navržený přesně k tomuto modelu, ukážete vašemu okolí úroveň a luxus, který je vaší vizitkou.

VYTRVALÁ
Vytrvalost naznačuje model, skládající se z rafinovaně řešené košile osobitého stylu v krémovém odstínu, který skvěle doplňuje dominantní úzká sukně s tajemnými kaleidoskopickými geometrickými vzory. Maximálně trendy kousek v podobě úzké sukně perfektně podtrhne vaši siluetu. V kombinaci s tímto krásným opaskem, který umocňuje celkovou ideu modelu, se nemůžete cítit jinak než jedinečně.
 

VLÍDNÁ
Na vlídnost dnes narazíte jen minimálně a tak je i tento model svým pouzdrovým střihem a osobitým řešením detailů naprosto jedinečný. Na první pohled vás jistě upoutají dominující geometrické tvary spolu se střihem, který viditelně opticky zeštíhlí postavu a dodá ji více ženskosti a smyslnosti. Všimněte si také originálního řešení výstřihu. Šaty jednoznačně sledují nejvýraznější trendy a vy se v nich budete cítit naprosto dokonale.

Modely z kolekce Podzim/Zima 2014 budou k prodeji od 1. 9. 2014 na Ritore.com.

Zdroj: Ritore

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram