Julia Robert září se svým jedinečným úsměvem v nové kampani značky Chopard

Julia Robert září se svým jedinečným úsměvem v nové kampani značky Chopard

Půvabná herečka Julia Roberts coby globální ambasadorka luxusních šperků Chopard v nové kampani kromě svého zářivého úsměvu představuje i elegantní a výrazné šperky.

Charakteristický úsměv ikonické rusovlásky dokáže odzbrojit, na což sází i značka Chopard, která společně s Julií Roberts představuje sérii vizuálů, které směřují k podstatě značky, čímž jsou virtuozita a dobrá nálada.

Objektiv fotografa Alasdaira McLellana zachycuje teplo i chlad černobílých portrétů, na kterých je americká hvězda zdobena výraznými náušnicemi, luxusními hodinkami a náhrdelníkem ze žlutého diamantu, který rozbuší srdce snad opravdu každé ženy.

Julia Roberts není jen hezkou tváří značky, ale zároveň i múzou kolekcí Chopard od šperků až po hodinky. Herečka se nedávno osobně objevila i na Watches and Wonders 2023 v Ženěvě, kde oznámila příchod nové kolekce luxusních hodinek s názvem Lucent Steel. 

Julia Roberts se stále těší velké popularity napříč světem od tištěných medií, až po ta digitiální. Letiště zdobí billboardy s tváří krásné herečky, nechybí na filmových festivalech v Cannes a se značkou Chopard rovněž tvoří dokonalou dvojici. Julia Robert je neuhasínající hvězdou, ztělesněním elegance i nadčasové krásy, čehož si je značka Chopard velice dobře vědoma, a tak v podstatě vsadila opět na jistotu. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram