Kadeřnická soutěž Czech and Slovak Hairdressing  Awards

Kadeřnická soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards

KADEŘNÍK ROKU 2015 Titul Kadeřník roku 2013 (Hairdresser of the Year) získal Jan Balcařík z BOMTON Studií.

KADEŘNÍK ROKU 2015 ZDE

V pražském Průmyslovém paláci proběhlo v sobotu 3. května 2014 vyhlášení výsledků nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards, která již třináctým rokem probíhá za podpory Schwarzkopf Professional, divize profesionální vlasové kosmetiky společnosti Henkel. 

Slavnostní galavečer se nesl v duchu moderního předávání „kadeřnických Oscarů“. Hosté u kulatých stolů měli možnost sledovat představení vlasových trendů Essential Looks na jaro/léto 2014 od Schwarzkopf Professional, které hýřilo barvami a technickou propracovaností jednotlivých účesů.

Svoji tvorbu v rámci vlastních velkolepých vlasových show představili významní kadeřníci Jana Burdová a Michal Zapoměl. Jana Burdová, loňská vítězka Kadeřníka roku, vystoupila s úchvatnou show pod názvem INDIVIDUALITY. Michal Zapoměl, ambassador značky Essensity, ve své show RoaR přenesl hosty večera do divoké džungle plné zářících barev. Současně s vyhlášením nového Kadeřníka roku vstoupila Jana Burdová do kadeřnické Síně Slávy, díky jejím třem vítězstvím hlavního titulu Kadeřníka roku v letech 2008, 2009, 2011. 
Michal Zapoměl - Vlasová show

Jana Burdová - Vlasová show

Letošní ročník se konal po dvou letech a rekordní účast v soutěži potvrzuje, že tento nastolený trend se osvědčuje. Zároveň všechny lístky na galavečer byly vyprodané, což velký zájem kadeřníků jen potvrzuje.

Nezávislá porota složená z českých i mezinárodních kadeřníků a zástupců módního průmyslu přidělila hlavní titul Kadeřník roku Janu Balcaříkovi (BOMTON Studia, Praha), který získal také cenu v kategorii Pánský komerční účes.

Pro vítězství v ostatních kategoriích si na pódium přišla i Romana Topinková (Salon Matrix R.T., Plzeň)  za kategorie Dámský komerční účes Slovensko a Cena tisku Slovensko a Avantgardní účes.

Objev roku, kde své prvenství vybojovala Žaneta Lichnová (Toni&Guy, Praha).

Cenu za nejlepší tým roku si odnesla BOMTON Studia z Prahy. 

Sošku nejlepšího koloristy roku získala Jana Hofmanová (JET SET, Praha)

Vítězem Dámského komerčního účesu Morava se stala Marie Cnostová (Salon ŠUTA, Hevlín)

Cena veřejnosti přinesla vítěze z obou zemí - za Českou republiku v této kategorii zvítězila Nina Krajčo (BOMTON Studia, Praha), za Slovensko se vítězem stala Jana Kukučková (Salon ANAR, Žikava)

Prvenství v kategorii Cena tisku za Slovensko patří Zuzaně Falťánové (Salon ZF, banská Bystrica) a za Českou republiku Leoně Michalové (Salon FAME, Praha).

Večerem provázela známá slovenská moderátorka Adéla Banášová

Na slavnostní večer plný emocí, krásy a kreativity dorazily i další kadeřnické celebrity a osobnosti módního a společenského života. Z českých celebrit nechyběly například Česká Miss 2006 Renáta Langmannová, herečka Jitka Schneiderová, či zpěvačka Bára Basiková a Mahulena Bočanová.

KADEŘNÍK ROKU 2015

Zdroj: bluegekko.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram