Kampaň za přirozenou krásu

Kampaň za přirozenou krásu

Hledá se žena pro kampaň bojující za přirozenou krásu. Kampaň, která již v květnu vyústí fashion focením do projektu Staň se tváří magazínu Móda.

V květnu, vždyť je teprve březen, říkáte si? A máte pravdu. Na první pohled se může zdát, že se měsíc duben nějakým záhadným způsobem z našich kalendářů vytratil, ale není tomu tak. I duben ozdobí nová tvář.

Přesto měsíc květen bude něčím odlišný, zcela výjimečný. V tomto čase, kdy příroda naplno ožívá pestrými barvami vonných květů, totiž necháme rozkvést i vaši přirozenou krásu, jíž ve spolupráci s Biorganica.cz dovedeme k dokonalosti.

Jste ženou nespokojenou s kvalitou či jinou problematikou pleti, která vám přidělává vrásky na čele? Nebo jen hledáte dokonalý produkt, který by ještě více podtrhl vaši ženskost a mladistvý vzhled, ale stále jej nenacházíte? Pak právě vy jste vhodnou kandidátkou pro “Kampaň za přirozenou krásu“, jež předchází samotnému květnovému focení, kdy vás světu představíme coby sebevědomou ženu a dokonalou, přirozeně krásnou tvář magazínu Móda.

Seberte odvahu, zahoďte ostych a pojďte do toho s námi.

Za účasti skutečných odborníků a profesionálů, jež vám fundovaně poradí jak pečovat nejen o zdravou, ale i méně kvalitní pleť, absolvujete několikatýdenní kůru luxusní biokosmetikou z Velké Británie, která sice v tak krátkém časovém úseku vaši problematickou pleť neuvrhne zcela v zapomnění, ale rozhodně pozvedne vaše sebevědomí a vy znovu naleznete své silné stránky.

Jediné, co pro účast v Kampani za přirozenou krásu musíte učinit, je registrace v katalogu Modelky a následné sdílení #prirozenakrasa prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram