Karl Lagerfeld připravuje dětskou řadu oblečení

Karl Lagerfeld připravuje dětskou řadu oblečení

Karl Lagerfeld, přední návrhář hned několika módních značek, oznámil uvedení dětské řady oblečení čistě pod svým jménem.

Karl Lagerfeld svou dětskou kolekci představí sice až na jaře příštího roku, ale už nyní na ní začíná pracovat. Ve spolupráci s Groupe CWF, kteří se podílí také na dětských kolekcích Chloé, Burberry, DKNY a Marc Jacobs, chce Karl Lagerfeld vytvořit samostatnou řadu dětského oblečení prezentovanou čistě pod svou vlastní značkou.

Toto nové zaměření Karla Lagerfelda přinese do dětské módy novou vlnu hravých kreativních vizí s typickým ironicky drsným stylem a chladnou DNA oblíbeného návrháře.

Kolekce bude obsahovat oblečení ready-to-wear a doplňky pro novorozence a chlapce i dívky do 16 let. Jak budou jednotlivé modely ve stylu rock´n´rollu vypadat, jsme se zatím nedozvěděli. Můžeme ovšem předpokládat, že v kolekci nalezneme kultovní rukavice v miniaturním provedení, výrazné kontrasty, černobílou klasiku i motivy Choupette, nejslavnější kočky na světě.

Dětské modely z Lagerfeldovy tvorby jsme mohli vidět samozřejmě v dětských kolekcích jiných módních značek a především na přehlídkových molech Chanel, kde často vystupuje i jeho oblíbená dětská tvář, mladý Hudson Kroenig, syn supermodela Brada Kroeniga.


Zdroj: graziadaily.co, buro247. com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram