Kolekce dámských brýlí značky Bulgari pro sezónu jaro/léto 2024

Kolekce dámských brýlí značky Bulgari pro sezónu jaro/léto 2024

Kolekce dámských brýlí BULGARI pro sezónu jaro/léto 2024 je ztělesněním dokonalého řemeslného umění a svobodomyslného ducha, který se povznáší nad čas a prostor. Linie brýlí Serpenti, inspirovaná ikonickými šperkařskými kolekcemi známého římského klenotnického domu, prostřednictvím nejrůznějších propracovaných detailů oslavuje nadčasové kouzlo mýtického hada.

Pohrává si s očima, hlavou a geometrickými články legendární ikony. Odvážná linie B.zero1 je oslavou nového milénia a opravdovým symbolem inovativního designu. Poutavý a neskutečně moderní design brýlí BULGARI nezapře klenotnickou duši známé italské značky a vzdává hold silným a charizmatickým ženám, kterým nechybí sebedůvěra. Hvězdou kampaně představující novou kolekci brýlí je známá modelka Vittoria Ceretti, kterou brilantním způsobem zachytil talentovaný italský fotograf Vito Fernicola. Snímky nenuceně kombinují módní a umělecký přístup v originálním pojetí moderní elegance. 

SERPENTI VIPER

Serpenti Viper

Elegantní a zvlněné linie kolekce Viper jsou inspirovány šperkařskými kreacemi Serpenti Viper a oslavují magnetické kouzlo mýtického hada. Vizionářský design je zachycen prostřednictvím propracovaných detailů a zvlněných linií, které pozvedá použití vzácných materiálů. Prvky v podobě článků hada, inspirovaných šperky, mají vyšší podíl zlata pro výjimečně zářivý efekt, oslavující známou šperkařskou ikonu Serpenti.A black sunglasses with gold trim

Description automatically generated

Tyto brýle v oversized stylu nabízí moderní a inovativní pohled na vždy oblíbený tvar motýla a zároveň oslavují legendární kolekci šperků BULGARI Serpenti Viper. Model zdobí okouzlující motiv článků na kovových stranicích se zlatem.   

01A: Lesklá černá obruba s kovovými stranicemi se zlatem a kouřovými čočkami s AR úpravou.
A black sunglasses with gold spikes

Description automatically generated

 

Tento avantgardní styl s výrazným objemem je ztělesněním sofistikovaného a moderního designu, který odráží fazety vzácného drahého kamene. Brýle jsou oslavou legendárního hada BULGARI a předvádí ikonický motiv článků na kovových stranicích se zlatem s hadí hlavou na koncích.

01A: Lesklá černá obruba s kovovými stranicemi se zlatem a kouřovými čočkami s AR úpravou.A pair of sunglasses with a gold frame

Description automatically generated

 

Tvar kočičích očí bez obruby okouzlí rafinovanými a nepřehlédnutelnými kovovými stranicemi s acetátovým zakončením, které svými zvlněnými liniemi a propracovanými články odráží podobu vzácného hada. Tento design je působivý a nadčasový. Dokonalý doplněk BULGARI zdobí fasetované čočky s lesklými leštěnými okraji, připomínajícími diamanty.

32A: Lesklé kovové stranice se zlatem s lesklým černým zakončením a kouřové čočky s AR úpravou.A pair of sunglasses with black lenses

Description automatically generated

 

Hranatý tvar bez obruby zaujme výraznými liniemi kovových stranic v podobě hada. Tento model je synonymem moderního sofistikovaného stylu a každodenní elegance. Propůjčí každému outfitu dokonalý esprit BULGARI.

32A: Lesklé kovové stranice se zlatým povrchem s lesklým černým zakončením a kouřové čočky s AR úpravou.

SERPENTI FOREVER 

Osobité a elegantní kreace Serpenti Forever jsou inspirované ikonickým uzávěrem kabelek Serpenti. Na kloubu je zdobí vzácná hadí hlava zdobená ručně aplikovaným smaltem. Na stranicích je jemné logo BULGARI, které je nejprve vyřezáno z kovového plátu a následně osazeno do acetátových stranic a pokryto lakem. Řemeslné techniky, vycházející ze šperkařské výroby, jsou zde aplikovány do světa brýlí. Model Serpenti Forever, se jako nesmrtelná stylová ikona představuje v mnoha různých neodolatelně působivých iteracích. 

A black sunglasses with grey lenses

Description automatically generated

 

Oversized hranatý styl z výrazného acetátu, pojmenovaný po ikonických doplňcích Serpenti Forever, předvádí vzácného hada v podobě funkčního kloubu a jemnou signaturu BULGARI na velkoryse pojatých stranicích. Tento design je nepřehlédnutelný a elegantní zároveň, je ztělesněním neodolatelného glamour stylu. 

01B: Černá lesklá obruba, černá smaltová hadí hlava a šedé gradientní čočky s AR úpravou.

Tento nízký oválný tvar, který vznikl ve znamení propracovaného řemeslného umění a vizionářského designu, zdobí hadí hlava se smaltovými detaily na kloubu a jemné logo BULGARI na stranicích. Model je nadčasový a zajímavý zároveň a odhaluje nekonečné proměny elegance. 

01A: Lesklá černá obruba, černá smaltovaná hadí hlava a solidní kouřové čočky s AR úpravou. 

25A: Lesklá obruba v odstínu opalizující slonové kosti, smaltová hadí hlava v kombinaci černé a odstínu slonové kosti a gradientní načervenale šedé čočky s AR úpravou.

72F: Lesklá obruba v odstínu opalizujícího růžového křemene, smaltová hadí hlava v kombinaci černé a odstínu růžového křemene a gradientní načervenale šedé čočky s AR úpravou.

B.ZERO1 

B.zero1 je skutečnou designovou ikonou a ztělesněním inovátorského přístupu: je fúzí římské epigrafiky v podobě loga Bulgari a industriálních linií spirály Tubogas. Je vyjádřením italského génia a jeho schopnosti přemýšlet bez hranic a nalézat zcela inovativní řešení. Výrazný a jedinečný design stejnojmenných brýlí odráží styl této šperkařské kolekce. Zdobí je zajímavý detail na stranicích, který v nerušivé a skulpturální formě prezentuje proslulý italský design. 


A black sunglasses with black lenses

Description automatically generated
Tyto brýle s nízkou hranatou obrubou jsou výrazně futuristické a neskutečně elegantní. Zdobí je smaltový detail na stranicích, který připomíná šperky z linie B.zero1 a ikonickou římskou epigrafiku. Tento brýlový design s fasetovaným zakončením stranic je oslavou odkazu římského klenotnického domu. Jedná se o moderní a elegantní model jako stvořený pro ženy, které chtějí vyniknout v davu.

01B: Lesklá černá obruba, stěžejka brýlí s černým smaltem a solidní kouřové čočky. 

DIOPTRICKÉ BRÝLE
A black sunglasses with blue lenses

Description automatically generated

SERPENTI FOREVER 

Tyto oversized dioptrické brýle z výrazného acetátu zdobí funkční kloub ve formě kovové hadí hlavy s ručně osazeným černým smaltem a jemné logo BULGARI na stranicích. Jedinečný a působivý styl kombinuje moderní sofistikovanost s každodenní elegancí. Model je opatřen modrými dioptrickými čočkami.

001: Lesklá černá obruba a kovová hadí hlava s černými smaltovými detaily. 


A close up of a pair of sunglasses

Description automatically generated

SERPENTI VIPER 

V nové kolekci dioptrických brýlí se představuje také za každých okolností stylový a ikonický tvar kočičích očí, který skvěle doplňují atraktivní stranice Viper, inspirované proslulou ikonou elegance a svůdnosti BULGARI. Tento design je ženský a nadčasový. Oslavuje ženy, které se nebojí žít podle svých vlastních pravidel. Model je opatřen modrými dioptrickými čočkami.

001: Lesklá černá obruba s kovovými stranicemi.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram