Kolekci ZARA X NARCISO RODRIGUEZ v aerodynamických pózách nafotila ruská modelka Natalia Vodianova

Kolekci ZARA X NARCISO RODRIGUEZ v aerodynamických pózách nafotila ruská modelka Natalia Vodianova

Natalia Vodianova přezdívaná Supernova je ruskou modelkou, filantropkou a příležitostnou herečkou. Nyní se stala tváří aktuální kampaně amerického návrháře Narciso Rodrigueze ve spolupráci se značkou Zara.

foto: se svolením ZARA

Minimalismus by nebyl minimalismem bez návrháře Narciso Rodrigueze, který si za své působení dokázal získat srdce stylových ikon od Carolyn Bessette-Kennedy až po Michelle Obama. Nadčasová přitažlivost ve spojení s decentními návrhy jsou jasným must-have našich skříní. Rodriguez se spojil se značkou Zara, aby v rámci podzimní capsule kolekce vdechl nový život svým nejznámějším návrhům. Jeho nejlepší archiv je tak nyní znovu k dostání.

Supermodelka Natalia Vodianova je tváří kolekce, která je k mání teprve pár dní. Obsahuje řadu stylů a dynamické studiové fotky, pod které se podepsal fotograf Craig McDean. Právě americký návrhář Narciso Rodriguez je známý svou minimalistickou estetikou, která je skvělým příkladem při použití aerodynamických siluet. Díky nim si můžeme lépe představit celou kolekci v pohybu.

Kolekce obsahuje 25 kousků, z nichž všechny mají tlumené tóny bílé, černé a rudé. Pouzdrové šaty, široké nohavice overalu, podzimní trenchcoat i slipové šaty, ale také mnoho dalšího působí v rámci dynamických fotek velmi elegantně. Natalia Vodianova totiž ztělesňuje kolekci, přičemž se zdánlivě vznáší v prostoru a opírá o neviditelné kulisy. Režii foto scény měla na starosti Ludivine Poiblanc, která je v módním světě velmi oblíbenou uměleckou manažerkou.  

Kromě této spolupráce představila Zara Atelier Collection 02 edici limitovaných šatů. Kolekce Zara x Rodrigueze je k dostání ve vybraných obchodech od 8. září 2022.

foto: se svolením ZARA

Více fotek z kolekce najdete TADY.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram