Konferenční stolek je nedílnou součástí obývacího pokoje

Konferenční stolek je nedílnou součástí obývacího pokoje

Konferenční stolek v obývacím pokoji nejvíce užijete při vlastním odpočinku 

Rozhodovat se můžeme mezi několika materiály. Kov působí futuristicky, dřevo je klasika, kterou nic nezkazíte. Zajímavě působí i kombinace materiálů. Například kombinace světlého a tmavého dřeva. Nebo kombinace skla a dřeva nebo skla a kovu.

Do módy se vrací stolky se skleněnou deskou. Působí čistým dojmem a hodí se zejména do malých prostorů. Opticky nenaruší rozvržení obývacího pokoje a hodí se tak téměř k jakémukoli stylu ostatního nábytku. Pokud jsou ve vaší domácnosti děti, měla byste si dobře rozmyslet jestli dáte přednost skleněnému před dřevěným stolkem. I když je deska vyrobena ze zpevněného bezpečnostního skla, které je odolné proti nárazu, mohou být jeho rohy dost ostré a pro dítě nebezpečné. V každém případě, a to platí i u stolku dřevěného, je bezpečnější deska oblého tvaru.

Perfektně vypadají originální asymetrické tvary desky. Stolek s netradičně vykrojenou deskou vypadá velice originálně a dominuje celému pokoji. Praktickou vychytávkou je deska otočná. Oceníte ji při početnější návštěvě, když máte stůl obložený jídlem. Nikdo se pak nemusí pro skleničku nebo jídlo natahovat. Určitě se vám bude hodit úložný prostor pod deskou. Na druhou stranu vás bude svádět k odkládání časopisů a novin a stane se tak dalším prostorem pravidelného úklidu. Dalším užitečným prvkem je výšková nastavitelnost. Stolek lze nastavit do výšky klasického stolu a může být přechodně využíván jako stůl jídelní nebo pracovní.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram