Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí!

Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí!

Vítěze soutěže Gay Roku Jiřího Korytáře čeká reprezentování Česka na mezinárodní soutěži Mr. Gay World 2016, která se uskuteční letos v dubnu na Maltě. 

„Beru svou nominaci do soutěže Mr Gay World velmi vážně. Těší mě, že budu reprezentovat Českou republiku na Maltě. Ruku v ruce s blížícím se světovým kláním, z něhož by měl vzejít svědomitý ambassador LGBTI komunity, jdou taky mé přípravy. Trénuji nyní pětkrát do týdne, v mém tréninkovém plánu velmi pomáhá právě cvičení BodyBody a výživové doplňky z It's My Life, o regeneraci se mi stará Zdeněk Barták a jeho sportovní masáže. Ačkoliv přípravy nepodceňuji, budu hlavně sám sebou, Jirkou Korytářem,“ řekl Korytář. 

 

S jednou z disciplín Korytářovi pomůže i světoznámý návrhář Osmany Laffita. „Spolupráce s Osmanym Laffitou je velmi inspirativní, neboť má na české reálie pohled "zvenčí", což se při přípravách národního kandidáta a jeho prezentaci pro zahraničí bude hodit. Bude to taková revidovaná reflexe souboru věcí typických pro náš národ. Velmi se těším na výsledek,“ dodal Korytář.

Robert Vano

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram