Kvalitní pánskou módu na Benefiční módní show představila česká firma Koutný

Kvalitní pánskou módu na Benefiční módní show představila česká firma Koutný

Návštěvníci Benefiční módní show mohli shlédnout kolekci pánské módy firmy Koutný

Firma Koutný Prostějov se soustředila na kvalitní výrobky pro náročné zákazníky a to se jí vyplatilo. Kvalitní materiály, rychlost výroby a individuální přístup k zákazníkům, jsou u firmy Koutný na prvním místě. Firma Koutný nabízí módní konfekci ve třech zákaznických třídách. Jako klasickou, která dokáže uspokojit velkou skupinu zákazníků a jde o pánské obleky, saka a kalhoty vyráběné ze standardních materiálů (100% vlny nebo s příměsí PAD, PES či lycra).

Tyto obleky jsou určené mladým zákazníkům, kteří často oblek pořizují poprvé. Jde například o studenty, nebo o frekventanty tanečních kurzů. Druhou linií firmy Koutný je tzv. linie Time. Tato kolekce je určena pro manažery firem a při její tvorbě se firma soustřeďuje na to, aby korespondovala s aktuálními módními trendy. Složení 53 % polyester, 43 % vlna a 4 % lycra odpovídá požadavkům manažerů, na pohodlné celodenní nošení bez omezování při pohybu i co nejmenší mačkavost. Zájemci s mohou vybrat jak dvouknoflíkové, tak tříknoflíkové sako. Poslední konfekční linií je kolekce Superior. Jde o luxusní řadu, která se vyznačuje materiály ze 100% vlny, do které se někdy přimíchává hedvábí nebo polyamid. Materiály dováží firma Koutný od kvalitních, především Evropských výrobců, z Francie, Německa, Portugalska nebo Itálie. V nabídce firmy Koutný nechybí svatební kolekce obleků, ale je možné využít také službu zhotovení obleku na míru. Koutný se zaměřuje také na další sortiment, profesní oděvy.

Více o Benefiční přehlídce pro Nadaci Terezy Maxové dětem
Kolekce předních módních návrhářů a českých či světových značek na velké přehlídkové scéně, prostorová videoprojekční a multimediální show či laserový videomapping. To je jen zlomek toho, co nabídla pořádající agentura Art4promotion divákům VIII. ročníku Benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Tradiční charitativní akce, která se konala ve středu 10. dubna od 20 hod. v prostorách moderního multifunkčního pavilonu T Výstaviště České Budějovice, přilákala více než 1600 lidí.

 

Zdroj obrázků: Halin Selasicz, Moda.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram