Lancôme Triple Action šlape na paty BB krémům – eliminuje pigmentové skvrny

Lancôme Triple Action šlape na paty BB krémům – eliminuje pigmentové skvrny

Lancôme uvádí na trh novou péči, jež v sobě ukrývá technologii Triple Action

Krásný odstín pleti znamená jednotný vzhled beze skvrn, rozzářenou a jasnou pokožku bez nedokonalostí, kterou se nestydíme ukázat třeba i bez make-upu. Zářivá a bezchybná pleť vypovídá o tom, jací jsme, a hraje významnou roli v našem přístupu k okolí. Známé spojení „být ve své kůži“ je vyjádření toho, že se cítíme dobře a že nám nic neubírá na sebevědomí.

Z těchto důvodů touží všechny ženy, nezávisle na věku či národnosti, po krásné pokožce. K tomu nám se nám nyní snaží dopomoci také nový přípravek Lancôme, Triple Action. Způsobů, jak dosáhnout krásné pleti, je mnoho. Péče proti pigmentovým skvrnám, červeným skvrnám, rozjasňující péče, BB krémy, CC krémy, podkladové báze…

Existuje tolik produktů na pomezí péče a líčení, které zkrášlí pleť a dodají pokožce co nejpřirozenější vzhled. Často jim ale něco chybí a konečný výsledek bývá pomíjivý. Přípravek Lancôme Triple Action se nyní snaží dát naší pleti vše v jednom. Abychom uspokojili ženské touhy, musíme být vždy o krok napřed. Proto Lancôme opět přichází s unikátní, úplně novou péčí, která ty nejtajnější sny o krásné pokožce mění v realitu. Vysněná péče působí den po dni a je tím pravým, co pleti dodá trvale přirozený vzhled: DreamTone. Unikátní technologie Triple Action, která se opírá o výsledky našeho výzkumu, je podle Lancôme využitá ve třech zcela nových formulích. DreamTone přichází s převratnou novinkou, která splní představy o bezchybné pleti. Lancôme tvrdí, že jde o první všestranný korektor pro odstranění barevných nedokonalostí šitý na míru. DreamTone, vhodný pro všechny tři hlavní pigmentové profily, které se vyskytují v západním světě, odstraní pigmentové skvrny, sjednotí pleť a zahladí barevné nesrovnalosti. Tyto tři unikátní formule, chráněné devíti patenty, přináší viditelné změny, o které usilují všechny ženy. Přeměňují pleť, odhalují její přirozenou krásu, dodávají pokožce nový lesk a dokonalý odstín. Lancôme Triple Action – ze snu do vědecké reality Neodolatelně krásná pokožka bez make-upu byla až dodnes pouhým snem.

Ale co si vlastně představujeme, když mluvíme o krásné pleti? Pokožku se zdravou barvou i bez nalíčení, sjednocenou, beze skvrn, bez nedokonalostí. Zářivou pleť, která překypuje zdravím a svěžestí. Pokožka, která může vše odhalit, protože nemá co skrývat. Tento krásný sen se díky výzkumu Lancôme může stát skutečností. Lancôme se opírá o tři pilíře: velmi dobrá znalost žen umožnila určit nejžádanější tón pleti, Lancôme využilo klinické výsledky vycházející z celosvětových typologických studií posledních 40 let a umožnilo nový pohled na pokožku a na definování pigmentových profilů, a co je nejdůležitější: Lancôme nabídlo velmi dobrou znalost samotných pigmentových skvrn, která vychází z klinických i molekulárních analýz. Vydejte se s Lancôme Triple Action na cestu za dokonalým a vyváženým tónem pleti Odstín pleti je výsledkem rovnováhy tří odlišných přírodních pigmentů, jejichž množství v pokožce je dáno jejím typem: melanin, hemoglobin a karotenoidy.

Na světě je tedy mnoho odstínů pleti. Výzkumní pracovníci Lancôme je díky mnoha typologickým studiím realizovaným napříč kontinenty zmapovali a roztřídili. Ve snaze získat co nejvíce znalostí v oblasti krásy a ženské touhy po dokonalosti, provedly výzkumné laboratoře Lancôme studii, které se zúčastnilo na 10000 žen z 19 zemí. Účelem bylo zjistit, jak vnímají svůj odstín pleti. Okamžitě se potvrzuje, že pro většinu z nich je odstín pleti opravdu důležitý. Chtějí dokonalý a vyvážený tón pleti. Lancôme Triple Action nabízí nový pohled na pleť a výsledek na míru Díky klinickému pozorování prováděnému během typologických studií mohli v Lancôme konstatovat, že postupem času se mohou na pokožce objevit různé typy barevných nesrovnalostí: Nesrovnalosti společné všem typům pleti: pigmentové skvrny, které souvisí snadprodukcí melaninu. Ať už jsou to lentigo skvrny, jizvičky po zánětech nebo melasma (pigmentové skvrny vyskytující se vobličeji a na krku). Nesrovnalosti typické pro určitý odstín pleti: začervenání, popelavé tóny, či tmavé skvrny. Značka Lancôme propojila výsledky celosvětových studií různých odstínů pleti s výsledky klinického pozorování barevných nesrovnalostí (ať už souvisí s pigmentací nebo mají jinou příčinu) a může tak poprvé představit novou typologii 3 pigmentových profilů. Krásná pleť je otázkou vašeho pigmentového profilu.

S ohledem na odstíny pleti, její nejednotnost, pigmentové skvrny i barevné nesrovnalosti, definovala značka Lancôme tři hlavní pigmentové profily: Pigmentový profil 1je typický většinou pro světlou pleť, jejíž hlavním problémem je sklon k červeným skvrnám. Pigmentový profil 2 středně tmavá pleť, která má sklon k popelavým tónům. Pigmentový profil 3 spojuje tmavší odstíny pleti, které trápí tmavé skvrny.

Tato zcela nová typologie pigmentových profilů klade důraz především na péči šitou na míru, která se přizpůsobí odstínu pleti a s ním spojeným barevným nesrovnalostem. Pigmentové skvrny: nové poznatky o molekulární struktuře Díky těm nejsofistikovanějším metodám použitým při vědeckém výzkumu, mohli pracovníci Lancôme bez přestání sledovat vývoj odstínu pleti a rozluštit tak příčiny pigmentových nesrovnalostí. Určili klíčové faktory pigmentace kůže a vzniku skvrn. Dlouhou dobu se mělo za to, že vznik pigmentových skvrn je způsoben především špatným fungováním melanocytů, buněk, které produkují melanin. Vůbec poprvé bylo prokázáno, že melanocyty nejsou jedinou příčinou. Důležitý podíl má i melanotop, tedy samotné prostředí melanocytů. Vyzbrojen touto novou vizí, vyvinul výzkumný tým Lancôme technologii Triple Action s převratným přístupem. Jádro tvoří účinné složky vyvinuté k péči o melanocyty a melanotop.

Technologie Triple Action je revoluční všestrannou péčí na míru Tento univerzální korektor s jedinečnou technologií Triple Action obsahuje tři formule přímo na míru. Cílem je uspokojit specifické potřeby každého pigmentového profilu: eliminovat pigmentové skvrny, nejednotnou pleť či barevné nesrovnalosti. Lancôme Triple Action léčí všechny nedostatky související s odstínem pleti. Jeho síla spočívá ve složení, ve kterém se spojuje jedinečné jádro společných aktivních složek s účinnými složkami typickými pro jednotlivé pigmentové profily. Tento biologický postup je ještě doplněn o důmyslná optická činidla, přizpůsobená každému profilu, která zaručí okamžitý výsledek.

 

Zdroj obrázků: poskytl L`Oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram