Lindex přichází v roce 2015 s vlastní kosmetickou řadou

Lindex přichází v roce 2015 s vlastní kosmetickou řadou

Lindex aktuálně přichází s řadou vlastní kosmetiky, která zahrnuje makeup, rtěnky, řasenky, stíny i laky na nehty. Jednoduše vše proto, abyste mohla mít svůj look kompletní. 

Lindex oficiálně pustil do prodeje svou novou kosmetickou řadu a výrazně tak svou nabídku posunul kupředu. Kosmetickou řadu zdůvodňuje Lindex především tím, že bez péče o své tělo i obličej není žádný outfit kompletní. A proto chtějí svým zákaznicím vyjít vstříc, aby v prodejnách Lindex našly vše, co si přejí. Kosmetika je stavěna na dvou základních pilířích - šetrná k přírodě a cenově dostupná

 

Hlavní složkou celé nové řady je dekorativní kosmetika. Zahrnuje řasenky, oční linky, dva druhy očních stínů i tužky na oči. Z podobně obsáhlého sortimentu si můžete vybírat i v sekci pleť a rty. Kromě dekorativní kosmetiky přichází Lindex i s řadou kosmetiky pečující, kosmetickými taštičkami, štětcemi a jinými nezbytnostmi pro dokonalé nalíčení. 

Nyní máte jedinečnou možnost kosmetiku Lindex vyzkoušet. Až do 28. 4. totiž platí na jejich eshopu 20% sleva na všechny beauty produkty! Tak hurá do zkoušení! 

Zdroj: lindex.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram