Listopadový steampunkový cover s vítězkou Miss Prima křivky Leonou Šenkovou

Listopadový steampunkový cover s vítězkou Miss Prima křivky Leonou Šenkovou

Listopadový cover fotil magazín Móda.cz v Českých Budějovicích s fotografkou Lucií Kout a zpěvačkou Leonou Šenkovou na téma steampunk. 

České Budějovice se staly znovu místem, kde Magazín Móda připravil další ze svých coverů. Celý tým se sešel v ateliéru fotografky Lucie Kout, kde nechyběla šikovná vizážistka Theresa Canti. Ta se postarala o bezchybné líčení naší listopadové tváře - zpěvačky a také vítězky soutěže Miss Prima křivky - Leony Šenkové. Focení proběhlo na téma steampunk. Stále ještě neobvyklé focení plus size modelky a tvrdého steampunku vytvářelo ten správný kontrast. Protože vzít modelku s konfekční velikostí 34 s 185 centimetry a obléci ji do koženého korzetu a kovbojské sukně, by uměl každý. My jsme se rozhodli, že si to nebudeme ulehčovat. A pokud modelka s velikostí XL, pak naše volba padla jasně.  

Byť ateliér nedisponoval zrovna přebytkem místa, i tak jsme se v pohodě vešli. Leoně jsme připravili hned několik outfitů a další z procesů tvorby nového coveru Móda.cz jsme si dostatečně užili. Steampunk je odnoží tradičního punku, který je úzce spojen s průmyslovou revolucí. Základní punk okořenil kovové detaily, které někdy pokrývaly i celý outfit a rozhodně jsme se nedrželi hesla méně je více. Steampunk se nesl spíše v duchu když už, tak už. A je tím v módní branži poměrně ojedinělý.   

 

Fotografka:Lucie Kout
Modelka: Leona Šenková
Vizážistka: Theresa Canti
Supervize: Petra Žaludová
Za vypůjčení oblečení děkujeme: DraculaClothing.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram