Louis Vuitton vyzývá k pomoci dětem v Mozambiku

Louis Vuitton vyzývá k pomoci dětem v Mozambiku

Módní dům Louis Vuitton spolupracuje s UNICEF již několikátým rokem. Tento týden opět vyzývá k pomoci lidem postiženým cyklonem Idai.

Děti z různých koutů světa, které jsou vystaveny přírodním katastrofám, nemocem a konfliktům jsou cílem partnerství společnosti UNICEF a Louis Vuitton. S blížícím se Mezinárodním dnem dětí značka na svém instagramovém účtu připomíná důležitost pomoci jako takové. Globální partnerství přináší dětem v nouzi částečný zisk z tržeb módního domu.

Momentálně Louis Vuitton poukazuje a humanitárně pomáhá dětem postiženým cyklonem Idai, který postihl v březnu letošního roku Mozambik.

Pomoc, kterou UNICEF poskytuje, se vztahuje i na oblasti, kde je situace horší celoročně. Pak je pravděpodobnější, že bude dětem odepřeno vzdělání nebo přístup k čisté vodě. Úmrtí dětí před pátými narozeninami zde není velkou výjimkou. UNICEF je v těchto oblastech přítomen před, během i po krizi a poskytuje dětem základní ochranu, zdravotní péči, nezávadnou vodu, odpovídající stravu a vzdělání. Na oficiálních stránkách módní značky si můžete zakoupit náramek Silver Lockit, ze kterého je větší část věnována právě na aktivity UNICEF.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram