Lucie Bílá předala bezmála půl milionu korun na opuštěné československé vlčáky

Lucie Bílá předala bezmála půl milionu korun na opuštěné československé vlčáky

Česká slavice Lucie Bílá pomáhá tam, kde je to potřeba. V posledním roce se mimo jiné spojila se spolkem Psí šance a společně vytvořili nástěnné i stolní kalendáře na rok 2023. Jejich výtěžek včera předávali ve slavnostní atmosféře v Divadle Lucie Bílé.

Zpěvačka Lucie Bílá ráda pomáhá malým i velkým stejně tak čtyřnohým, což potvrzují stolní i nástěnné kalendáře na letošní rok, které vytvořila ve spolupráci s neziskovou organizací Psí šance. Pětici dam, které spolek vedou, si Lucie našla na sociálních sítích, oslovila je a spolupráce byla na světě. Jejich v pořadí pátý kalendář tak plně obsadila populární česká zpěvačka společně s krásnými psy plemene československý vlčák.

„Díky Vám, kdo jste si pořídili můj charitativní kalendář na rok 2023, máme dnes v mém divadle výjimečnou událost. Se Psí šancí jsme předali 460 tisíc korun pro pejsky z Adamova…,“ napsala na svůj profil zpěvačka Lucie Bílá.

Slavnostní předávání šeku proběhlo 21.4.2023 v Divadle Lucie Bílé, a to i za účasti hereček z nového muzikálu Maminy, které přišly svou principálku láskyplně podpořit. Výsledná částka totiž vyrazila dech doslova všem. I majitelé Záchranné stanice dlouhou chvíli hledali slova vděku.

Pohodovou atmosféru a nadšení všech zúčastněných při předávání šeku zachytily jednotlivé fotografie. Výtěžek majitelé Záchranné stanice pro československé vlčáky využijí na další budování i opravy celého objektu včetně jednotlivých kotců a výběhů, aby jejich svěřenci, kteří se tam dostanou, měli kvalitní a bezpečné zázemí. Záchranná stanice mimo jiné dbá na fyzické i psychické uzdravení jednotlivých svěřenců včetně případné převýchovy, resocializace a následné adopce do nových rodin.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram